ÜNLÜLER BU HAFTA NE GİYDİ?

Ünlüler bikinileri günlük stile taşıyor!

KENDALL JENNER

Hafta sonu için arkadaşları ile Utah’a giden Kendall Jenner, tatilinden kareler paylaştı. Sommer Swim’den mavi bir bikini takımı giyen Jenner stilini Dmy By Dmy’den bir güneş gözlüğü ile tamamladı. 

DUA LIPA

Evinden renkli bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, Versace’den desenli bir bisikletçi taytı ve ince triko bir üst giydi. 


ALESSANDRA AMBROSIO

Kalabalık bir aile ve arkadaş grubu ile 4 Temmuz kutlamaları için Soho House’a giden Alessandra Ambrosio, stilini Bulgari’den kırmızı Serpenti çantası ile tamamladı. 

ELSA HOSK

Doğa yürüyüşüne çıkan Elsa Hosk, Heavy Manners’dan desenli bir bikini ve tayt takımı giydi. 


KYLIE JENNER

“Özel bir enerji,” diyerek tatilinden bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner, Central Saint Martens mezunu Erika Maish’ten boncuklu bir etek ve bluz takımı giydi. 


HAILEY BIEBER

Tatilinden “Bununla maske takacağım,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Hailey Bieber, sezonun en popüler elbiselerinden biri olan Cult Gaia’nın triko ‘Serita’ elbisesini giydi. 

SHAY MITCHELL

“11’de yüzmeye gidiyorken ve öğleden sonra bir Zoom toplantınız varken,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Shay Mitchell, bikini takımını Escada’dan oversized bir blazer ceket, Beis’ten bir çanta ve Natia Khutsishvili’den ‘statement’ küpeler ile tamamladı.  

BELLA HADID

Karantina sürecinde 29 Mayıs’tan “Bu ağaçlarda kendimi aramanın 92. günü,” diyerek ‘throwback’ bir fotoğraf paylaşan Bella Hadid, Juillet'ten kahverengi bikini takımını sarı bir bandana ile tamamladı. 


ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Evinden bir fotoğraf paylaşan Rosie Huntington-Whiteley, Fall Winter Spring Summer’dan piliseli bir takım giydi. 

SOFIA RICHIE 

“Plajda hoodieler,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Sofia Richie, Talentless’tan batik desenli bir hoodie giydi. 


CHIARA FERRAGNI

“Dün akşam,” diyerek stilini Instagram üzerinden paylaşan Chiara Ferragni, Etro’dan desenli bir tulum ve Celine’den zincir detaylı bir topuklu sandalet giydi. 


RITA ORA

“Moda sürekli değişiyor ve keyif almak için yeni yöntemler aramalıyız,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Rita Ora, Viktor & Rolf’un Sonbahar- Kış 2020/2021 Couture koleksiyonundan emoji desenli bir elbise giydi. 


REESE WITHERSPOON

“Keşfediyorum,” diyerek sahilden bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, markası Draper James’den çizgili bir elbise giydi. 


GABRIELLE UNION

“5 Temmuz,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Gabrielle Union Mara Hoffman’dan desenli bir kaftan giydi.