ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Ünlüler, yazın son haftasında renkli stilleri ile göz kamaştırıyor!

BELLA HADID

Arabasından bir selfie paylaşan Bella Hadid, Jane Nnorman’dan vintage pembe bir üst giydi. 

DUA LIPA

Boyfriend blazer trendini sürdüren Dua Lipa, Jacquemus’tan oversized bir blazer, Ottolinger’den bir üst, Alexander Wang’den denim şort ve Fenty’den topuklu ayakkabılar tercih etti. 


SELENA GOMEZ

Blackpink ile ‘Ice Cream’ şarkısının videosunu yayınlayan Selena Gomez, retro stili ile göz kamaştırdı. Shoshanna’dan çizgili kırmızı bir bikini takımı giyen Gomez, stilini Jennifer Fisher küpeleri ile tamamladı. 


WINNIE HARLOW

Maviler ile göz kamaştıran Winnie Harlow, Lapp’ten saks mavisi bir spor takımı giydi. 


ALESSANDRA AMBROSIO

“Yazın asla bitmediği bir yer,” diyerek Maldivler’deki tatilinden bir fotoğraf paylaşan Alessandra Ambrosio, Gal Floripa’dan bir bikini takımı giydi. 


MARTHA HUNT

"Sete geri döndüğüm ilk gün unutulmazdı,” diyen Martha Hunt, Bulgari’nin yeni yüzü olduğunu duyurdu. Yeşil bir elbise giyen Martha Hunt, stilini Bulgari takıları ile tamamladı. 


ROMEE STRIJD

“Haftasonları bruncha gidiyoruz,” diyen Romme Strijd, deri blazer ceketini Naetur takıları ve Louis Vuitton çantası ile tamamladı. 


KATE HUDSON

“Moda anlarını gerçekten özlüyorum bu yüzden artık evde giyineceğim, benimle misiniz?” diyen Kate Hudson, Zimmermann’dan çiçekli bir elbise giydi. 


ELSA HOSK

“Mükemmel yerimi buldum” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, Chanel’den monogram desenli bir şortlu takım giydi. 


CHIARA FERRAGNI

Yazın son günlerinde 2020’nin favori trendleri arasında olan meyveli desenleri tercih eden Chiara Ferragni, We Wore What’tan meyve desenli bir etekli takım giydi. Stilini Prada kolyesi ve Dior terlikleri ile tamamlayan Ferragni, tarzı ile göz kamaştırdı. 


KYLIE JENNER

Paris’e tatile giden Kylie Jenner, Dior’dan monogram desenli bir bluz ve By Far’dan krokodil desenli bir omuz çantası ve Travis Scott’un kampanyasında yer aldığı Dior x Jordan sneakerları tercih etti. 


HAILEY BIEBER

Bikinili bir fotoğrafını paylaşan Hailey Bieber, Blue Lagoon Swimwear’den sarı bikini takımını Nike’ın Brezilya sneakerları ile tamamladı.