ÜNLÜLER BU HAFTA NE GİYDİ?

Ünlülerin yaz stilleri içinizi ferahlatacak!

KENDALL JENNER

Tatilinden bir fotoğraf paylaşan Kendall Jenner, Janthee Berlin’den bir bikini takımı ve Gladys Tamez’den bir şapka tercih etti.


DUA LIPA 

“Popüler istek sebebiyle geri döndüm,” diyerek New York’tan bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, baştan aşağı Alexander Wang’den bir stil tercih etti. 


ELSA HOSK

“Seyahat edemiyorum ama kimse yatak odamı tropik bir cennete dönüştüremeyeceğimi söylemiyor,” diyen Elsa Hosk, L’Academie x Revolve’dan sarı bir tulum ve Chanel’den bir sandalet giydi. 


JENNIFER LOPEZ

Sevimli topuz saç stili ile bir fotoğraf paylaşan Jennifer Lopez, Coach’tan bir hoodie ve Lana Jewelry’den büyük halka küpeler tercih etti. 


SELENA GOMEZ

Bahçesinden bir fotoğraf paylaşan Selena Gomez, baştan aşağı Puma giydi. 


ALICIA KEYS 

Yürüyüşünden bir fotoğraf paylaşan Alicia Keys, Kith’ten pembe bir şort takımı giydi.  


RITA ORA


Yaz 2020’nin trendleri arasında olan kroşeleri stilize eden Rita Ora, Rua Carlota’dan kroşe bir şort takımı giydi. 


CHIARA FERRAGNI

Yeni projesi için Floransa’ya giden Chiara Ferragni, Ralph Lauren’den renkli çizgili bir gömlek, Levi’s 501 şortları ve Chanel’den bir sandalet tercih etti. 


WINNIE HARLOW

Lisa Bonet’in stilini yansıttığını söyleyen Winnie Harlow, Bo and Tee’den bir spor takımı ve Balenciaga’dan Triple S sneakerları giydi. 


KYLIE JENNER

“Muhteşem bir gün için daha teşekkür ederim Tanrım!” Diyerek bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner Dion Lee’den bandana desenli bir elbise giydi. 


 EMILY RATAJKOWSKI

Plaj gününden bir fotoğraf paylaşan Emily Ratajkowski, markası Inamorata’dan siyah bir bikini giydi. 


MARTHA HUNT

“Yaz gibi hissediliyor” diyerek bahçesinden bir fotoğraf paylaşan Martha Hunt, Christopher Esber’den beyaz bir elbise giydi.