ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlardan sonbahar stilinde canlı tonlar kullanma kılavuzu!

KYLIE JENNERArabası ile uyumlu bir stil fotoğrafı paylaşan Kylie Jenner, bluz olarak giydiği Emilio Pucci’den desenli bir fular, Nike x Sacai sneakerları, Hermes çantası ve Prada naylon şapkası tercih etti.


BELLA HADID“Gülümseme için kaydırın,” yazarak bir fotoğraf paylaşan Bella Hadid, batik desen trendinden vazgeçmiyor. Fenty’den batik desenli bir stil giyen Hadid, bir yandan da 70’lerin psychedelic trendini yansıttı. 


DUA LIPA“Hafta ortası heyecanı,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, Ottolinger’den desenli tül bir bluz giydi.


ELSA HOSKPembe ve kırmızıların uyumundan yararlanan Elsa Hosk, Ralph Lauren’den bir gömlek, Jacquemus’tan triko şort ve Bottega Veneta’dan kırmızı bir çanta tercih etti.


CHRISSY TEIGEN“Bu fotoğrafın benim için anlamını açıklayamam. Çok fazla hayal bir araya geldi. Rastgele fikirler, ekibime gecenin ortasında attığım mesajlar, 14 sene öncesinde sizi doyurmak için kurduğum küçük blogum manifestosunu yaşıyor,” diyen Chrissy Teigen güncellediği ‘Cravings by Chrissy Teigen’ sitesinin duyurusu için Agnona’dan açık mavi takım elbisesini The Attico ayakkabıları ile tamamladı. 


CHIARA FERRAGNIBlonde Salad ofisinden bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Zara’dan çiçek desenli elbisesini Louis Vuitton botları ve Fendi çantası ile tamamladı.


WINNIE HARLOWTenis etek stilini golf sahasına taşıyan Winnie Harlow, Puma’dan bir kıyafet tercih etti.


JENNIFER LOPEZAilesi ile bir fotoğraf paylaşan Jennifer Lopez, Tory Burch’ten desenli bir elbisesini Coach çizmeleri ile eşleştirdi.


GABRIELLE UNIONNeonlar içinde göz kamaştıran Gabrielle Union, İzayla’dan bir tulum giydi.


KARLIE KLOSS“Kalbime giden yollar: 1. Bana yemek yapın 2. Bana yemek getirin 3. Yemek olun,” diyerek mutfağından bir fotoğraf paylaşan Karlie Kloss, Rixo’dan desenli bir elbise giydi.


VICTORIA BECKHAMSonbaharda içimizi açan renkler ile karşımıza çıkan Victoria Beckham, kendi markasından yeşil bir pantolon ve sarı bir boğazlı kazak tercih etti.


SOFIA RICHIE“Tuzlu ve tatlı,” diyerek tatilinden bir kare paylaşan Sofia Richie, Frankie’s Bikinis’den desenli bir bikini takımı giydi.


ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY“Geri döndüm,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Rosie Huntington-Whiteley, Bottega Veneta tek omuzlu elbisesini Laura Lombardi takıları ile tamamladı.


BILLIE EILISH“Rahatlayın,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Billie Eilish, pandemi önlemlerini son noktaya çıkardı! Left Hand LA’den özel yapım bir pantolon ve Gucci ‘Flashtrek’ sneakerları giyen Eilish, maskesinin üzerine Gucci’den bir atkı tercih etti. 


HALSEYTatilinden bir fotoğraf paylaşan Halsey, Kim Shui’den bir elbise giydi. 


REESE WITHERSPOON“Haftasonu sanat dersi! Başyapıt kelimesinin etrafından dolaşmayacağım, ancak komisyon almayı düşünüyoruz. Yalnızca ciddi sorular lütfen,” diyerek esprili bir paylaşım yapan Witherspoon, oğlu ile bir sanat projesi üzerinde çalıştı. Evinin arka bahçesinde çocukları ile vakit geçiren Witherspoon, markası Draper James’den pötikareli bir bluz giydi. 


KIM KARDASHIANLilalar içerisinde bir fotoğraf paylaşan Kim Kardashian, markası Skims’den bir bodysuit, Helmut Lang’den jean pantolon ve Balenciaga’dan mor topuklu botlar tercih etti.