ÜNLÜLER ‘THE CALL TO UNITE’ ETKİNLİĞİ İÇİN BİR ARAYA GELİYOR

200’ün üzerinde yıldız COVID-19 mücadelesine katkıda bulunuyor…

Birçok ünlü küresel canlı yayın etkinlikleri ile COVID-19 mücadelesi için bir araya geliyor. “The Call to Unite” adlı 24 saatlik canlı yayına 200’ün üzerinde oyuncu, müzisyen ve ünlü katılırken, yayının gelirleri Coronavirüs pandemiği mücadelesine bağışlanacak. 1 Mayıs Cuma günü başlayacak olan etkinlik Cumartesi günü sonlanacak. Performanslar, dersler ve sohbetler ile sosyal izolasyonda yalnız hissedenler için eğlenceli etkinlikler gerçekleştirilecek. Oprah Winfrey, Julia Roberts, Naomi Campbell, Jennifer Garner, Eva Longoria, Mandy Moore, Marie Kondo, QuestLove ve Rob Lowe listedeki isimlerin sadece birkaçı!

COVID-19 mücadelesi için bağış toplayacak olan etkinlikte GiveDirectly partnerliği ile canlı olarak yardım yapabileceksiniz. Pandemide düşük gelirli ailelere yardım edecek olan canlı yayın vakıflara bağış toplamakta yardımcı olan Points of Light ile partnerlikte gerçekleşiyor. 

Facebook, Twitter, Youtube, Twitch ve Linkedin’deki ‘The Call To Unite’ sayfalarından canlı izleyebileceğiniz etkinliğin bir kısmı da Spotify üzerinden yayınlanacak. Geçtiğimiz haftalarda Lady Gaga öncülüğünde gerçekleşen Dünya Sağlık Örgütü ‘One World: Together At Home’ sanal konserinde Taylor Swift, Celine Dion ve Elton John gibi isimler performans gerçekleştirmişti. Şimdi ise daha çok ünlünün katılacağı ‘The Call To Unite’ etkinliği canlı yayın bağış etkinliklerine farklı bir yorum katıyor.