ÜNLÜLERE YAKIN MARKAJ

Son haftalarda ünlü isimlerin hayatlarında neler oluyor, bir göz atalım mı?

Ünlülerin hayatında neler olup bitiyor, insanlar sohbetlerde neler konuşuyor ve sosyal medyada öne çıkan haberler neler bilmek isterseniz, ünlüler dünyasındaki hızlı turumuzu kaçırmayın!

Lady Gaga ve Naomi Campbell, sevilen dizi American Horror Story'nin 5. sezonun da yer alacak. Şu anda, Empire adlı dizide moda tasarımcısı rolünde oynayan Campbell, bu dizide de bir moda editörünü canlandıracak. Gaga'nın rolü hakkında ise henüz kesin bir bilgi yok.

Kanye West ve Steve McQueen iş birliğinde çekilen All Day/I Feel Like That adlı film Los Angeles Bölgesi Sanat Müzesi'nde galasını yaptı. Kanye West bundan sonra eşinin haberlerinden daha çok bu tarz şeylerle gündeme gelecek gibi görünüyor. West galada ‘Ne zaman başım belaya girse, doğru bir şeyler için savaşıyorum. Bu uğurda ölmeye hazırım.' dedi.

Jennifer Lopez, geçtiğimiz hafta 46 yaşına girdi. Fakat Lopez parti için giydiği kıyafetle resmen yıllara meydan okuduğunu herkese göstermiş oldu. Kim Kardashian da dahil olmak üzere birçok ünlü Instagram hesaplarından Lopez'in fotoğrafını paylaşıp ne kadar harika göründüğünü yazdı.

• Los Angeles'da sadece transgender modellerin çalıştığı bir ajans açıldı. Anlaşılan o ki Caitlyn Jenner'in büyük değişimi birçok kişiye ilham verdi!

• James Franco, Lana Del Rey hakkında kitap yazdı. Lana Del Rey'le Hayali ve Gerçek Sohbetler isimli kitap Mart 2016'da satışa çıkarılacak. Lana Del Rey'in şarkıları ve sesiyle hepimizi etkilediği doğru, ama kimse Franco kadar etkilenmemiştir herhalde!

Etİketler