ÜNLÜLERİN ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMLARI

Sosyal mesafeli Anneler Günü kutlamalarında eski fotoğraflar da ortaya çıktı...

GIGI HADIDGeçtiğimiz günlerde anne olacağını duyuran Gigi Hadid, annesi Yolanda Hadid’in Anneler Gününü Instagram üzerinden, “İsteyebileceğim en iyisi. Benzemeye çalışmak için elimden gelen en iyisini yapacağım annemin Anneler Günü kutlu olsun. Seni kelimelerin ötesinde seviyorum @yolanda.hadid, benim süper kahramanımsın,” diyerek çocukluk fotoğrafını paylaşarak kutladı. 


BEYONCEAnnesinin fotoğraflarından bir kolaj yapan Beyonce, “Sevgili annem, her parçan ve seninle paylaştığım her saniye için minnettarım. Bana hayat verdiğin ve bilincimi genişlettiğin için teşekkür ederim. Senin gücün, bilgeliğin ve duaların olmadan hayatımda yaptığım şeylerin hiçbirini yapamazdım. Hayattaki en büyük hedefim çocuklarımın hepimize hissettirdiğin sevgiyi hissetmesi. Seni takdir ediyorum ve sana hayranlık ve saygıyla teşekkür ediyorum. Okuyan herkese, lütfen bugün ve her gün annenize teşekkür edin ve onu takdir edin. Bugün bütün sevgimi ve pozitifliğimi melek annelerini özleyen herkese gönderiyorum. Hepinizi derinden seviyorum,” yazarak Instagram’dan bir paylaşım yaptı. 


YASEMİN ÖZİLHANÇocukları ile bir fotoğraf serisi paylaşan Yasemin Özilhan, “İyi ki,” yazarak Anneler Gününü kutladı. 


KENDALL JENNER“Annenizi sevin,” diyerek Kris Jenner’ın bir videosunu paylaşan Kendall Jenner, Anneler Gününü kutladı. 


SELENA GOMEZSelena Gomez, “Bu kadını herkesten çok seviyorum. Anneler Günü kutlu olsun,” yazarak Instagram üzerinden çocukluk fotoğrafını paylaştı. 


HAZAR ERGÜÇLÜHazar Ergüçlü, annesi ve anneannesinin fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaşarak Anneler Gününü kutladı. 


ARIANA GRANDE“Her şey @joangrande. Seni sonsuza dek seveceğim,” diyerek annesi ve anneannesi ile bir fotoğraf paylaşan Ariana Grande, Anneler Gününü Instagram üzerinden kutladı. 


HAILEY BIEBERAnnesi ile çocukluk fotoğraflarını paylaşan Hailey Bieber, “En güzel annenin Anneler Günü kutlu olsun. İçi ve dışı muhteşem olan kadın,” yazdı. 


DEMET EVGARAnnesi ile bir çocukluk fotoğrafını paylaşan Demet Evgar, “Birlikte büyüdüğüm...Annem...Sen bir başkasın dostum...Anneler günün kutlu olsun…Kalbimmm,” yazdı. 


VICTORIA BECKHAMAilesi ile siyah beyaz bir fotoğraf paylaşan Victoria Beckham, “Bugün tüm dünyada kutlama yapan ve kutlanan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Pek çok kişi için olduğu gibi bütün ailemle tekrar bir araya gelebileceğim zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. Seni özledim @brooklynbeckham,” diyerek oğlunu özlediğini belirtti. 


REESE WITHERSPOONGününün en güzel zamanının annesiyle konuştuğu zaman olduğunu söyleyen Reese Witherspoon, önce annesi ile bir fotoğraf paylaştı ve daha sonra çocukları ile bir fotoğrafı, “Bu ekibin anneni olduğum için çok şanslıyım,” yazarak paylaştı. 


ECE SÜKANAnnesinin eski bir fotoğrafını paylaşan Ece Sükan, “Canim anneme ve tüm annelere sonsuz sukran ve sevgi…” yazarak tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. 


KYLIE JENNERAnnesinin fotoğrafını “Bir efsane,” diyerek paylaşan Kylie Jenner, aynı zamanda kendi Anneler Gününü de kızı Stormi’nin bir fotoğrafını paylaşarak kutladı: “Bu küçük benim aşkım. Anne olmak ne kadar harika bir hediye. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.”


JENNIFER LOPEZKendisi ve annesinin eski bir fotoğrafını paylaşan Jennifer Lopez, kendi Anneler Gününü de çocukları ile bir fotoğraf paylaşarak kutladı. “Anne olmak en büyük neşem ve mutluluğum… Aynı zamanda en büyük mücadelem ve başarım,” diyen Lopez, tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. 


SERENAY SARIKAYAAnnesinin bir fotoğrafını “Annemmm,” yazarak paylaşan Serenay Sarıkaya, Anneler Gününü Instagram üzerinden kutladı. 


WINNIE HARLOW“Kraliçemin Anneler Günü kutlu olsun. Dünyanın en iyi annesi, içimdeki her şey ile seni seviyorum. (Anneme çekmişim),” yazarak bir çocukluk fotoğrafını paylaşan Winnie Harlow, aynı zamanda annesinin gençlik resimlerini paylaştı. 


EVA LONGORIACardinal Metmillod’un “Anne, diğer herkesin yerini alabilen, ancak başka hiç kimsenin yerini alamadığıdır,” sözünü yazan Eva Longoria annesi ile bir fotoğraf paylaştı.


FAHRİYE EVCENOğlu Karan ile bir fotoğraf serisi paylaşan Fahriye Evcen, Fransızca “aşkım” anlamına gelen “Mon amour…” yazdı. 


DOUTZEN KROES“Tüm inanılmaz annelerin Anneler Günü kutlu olsun,” diyen Doutzen Kroes, annesi ile siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. 


MILEY CYRUSAnnesinin yer aldığı müzik klibinden bir kesit paylaşan Miley Cyrus, “Sonsuza dek annemin kızıyım. En destekleyici anne! Bana her zaman başaracağımı söyledin ve başardım! Senin için her zaman minnettarım! Seni seviyorum,” yazdı. 


EDA ECEEsprili bir paylaşım ile Anneler Gününü kutlayan Eda Ece, “Annemin bu sene magazine yakalandığı ilk fotoğrafı ve arkada babam. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en komik, en yengeç burcu, en şahane annesiiiiiii iyi ki beni doğurmuşsun di mi annneee,” yazdı. 


CHRISTINA AGUILERA Hem annesi hem de çocukları ile siyah beyaz fotoğraflar paylaşan Christina Aguilera, “Anneler günü kutlu olsun. Seni seviyorum anne! Ve bugün, rehberlik eden, besleyen, bolca seven ve sevdiklerini tam potansiyellerine ulaşmaları için güçlendiren inanılmaz, güçlü anneleri kutlamaktan onur duyuyorum. Güçlü olun. Güvende kalın. Ayrıca, bugün anneleri ve aileleri ile birlikte olamayan insanlara sevgi gönderiyorum,” yazdı. 


GABRIELLE UNIONAnnesinin bir fotoğrafını paylaştıktan sonra kızı Kaavia ile bir fotoğraf paylaşan Gabrielle Union, “Anne olan herkese takdir ve sevgi yolluyorum. Yolculuk, isim ve yön fark etmeden bugün size teşekkür yolluyoruz. Bugün acı hisseden herkese, sizi anlıyorum, sizi görüyorum ve yalnız değilsiniz. Asla yalnız değilsiniz. İyi insanlara sevgi ve ışık yolluyorum,” yazdı. 


HAZAL KAYAHem oğlu hem de annesi ile bir fotoğraf serisi paylaşan Hazal Kaya, “Anca yetiştik anneler gününe, malum bebek bakımı zor. Bugün benim bir insan yavrusuna annelik yaparken kutladığım ilk anneler günüm, pek güzelmiş böylesi de. Herhangi bir canlıya karşılıksız bir sevgiyle emek veren, doyuran, büyüten bütün kadınların anneler gününü kutlarım,” yazdı. 


DREW BARRYMOREHamileliğinden bir fotoğraf paylaşan Drew Barrymore, takipçilerini Spotify’da hazırladığı Anneler Günü listesi ile dans etmelerine davet etti. 


TANEM SİVAROğlunun bir fotoğrafını paylaşan Tanem Sivar, “Tüm annelerin anneler gününü kutluyoruz... Başta tabiat anamızın,” yazdı. 


SHAY MITCHELLAnnesi ve bebeği ile bir fotoğraf paylaşan Shay Mitchell, “Tüm yeni, uykudan mahrum annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Sonunda yeni bir normale alışmaya başlayan tüm yeni anneler için. Birçok çocuğun anneleri için. Tüm çalışan anneler için. Bütün bekar anneler için. Gökkuşağı bebeklerin tüm annelerine. Çocuklarını kaybeden annelere. Anneleri ile zor ilişkileri olanlar için. Çocukları olmadan anne figürü olanlara. Kalbinde anne olan ama bedenlerinde problem yaşayan tüm kadınlara. Annelerini kaybettikleri için bu sabah bir üzüntü ile uyanan herkese. Ve evcil hayvanların annelerine. Bu ilişkide nerede olursanız olun, bunu bugün kutlayın,” yazarak kalbinde anne olan herkesin gününü kutladı. 


ZOE KRAVITZAnnesinin gençlik fotoğrafını paylaşan Zoe Kravitz, “Annem, her şeyim,” yazdı. 


DİDEM SOYDANHayatındaki annelerin olduğu bir fotoğraf serisi paylaşan Didem Soydan, herkesin Anneler Gününü kutladı. 


JESSICA BIELBirçoğumuz gibi Anneler Gününü görüntülü konuşma ile kutlayan Jessica Biel, “Kendi inanılmaz annemden ve melek kız kardeşimden karantina tarzında uzak Anneler Günü sevgisi elde ettim! Anneliği başaran veya bir günü daha başarıyla tamamlayan tüm annelere saygımı yolluyorum,” yazarak bir fotoğraf paylaştı. 


NICOLE KIDMANAnnesi ve çocuklarıyla bir fotoğraf serisi paylaşan Nicole Kidman, “Birçoğumuzun bugün annelerimizi öpemediğini ve sarılamadığını biliyorum. Ama dünyadaki tüm anneler, biz her zaman yanınızdayız ve sizinle kutluyoruz,” yazdı. 


BELÇİM BİLGİNOğlunun fotoğrafını paylaşan Belçim Bilgin, “Anneciğimi ve bütün anneleri özlem, içtenlikle sarıp, öpüyorum. Teşekkürler. Bize en büyük anneliği yapan doğa anaya da sonsuz saygılarımı gönderiyorum,” yazdı. 


PRIYANKA CHOPRAHayatındaki annelerin olduğu bir video hazırlayan Priyanka Chopra, “Tüm anne figürlerinin Anneler Günün kutlu olsun. Bugün sizi kutluyoruz. Seni seviyorum anne,” yazdı. 


RYAN REYNOLDSEşi Blake Lively, annesi ve kayınvalidesinin olduğu bir fotoğraf paylaşan Ryan Reynolds, “Bu üç inanılmaz anneyi bilgelikleri, güçleri ve sonsuza kadar kendi sürpriz doğum günü partilerinin girişinde duruyormuş gibi görünme yeteneklerini selamlıyorum,” yazdı. 


BÜŞRA DEVELİBüşra Develi Anneler Gününü Instagram’dan annesine sarıldığı bir fotoğrafı paylaşarak kutladı. 


CINDY CRAWFORDAnnesi ve çocukları ile fotoğraflar paylaşan Cindy Crawford, “@PresleyGerber ve @KaiaGerber… Seneler geçtikçe size olan sevgim büyümeye devam ediyor. Her ikiniz de bana ilham kaynağı oluyor ve öğretiyorsunuz. Olduğunuz yetişkin insanlarla gurur duyuyorum. Anne olma hayalimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim,” yazdı. 


CHIARA FERRAGNIÖnce annesi ile sosyal mesafe kurallarına uyarak bir yürüyüşe çıkan Chiara Ferragni daha sonra “Anne olmak hayatın bana verdiği en güzel hediye. Beni anne yaptığın ve her gün dünyanın en mutlu insanı yaptığın için teşekkür ederim Leo,” yazarak oğlu ile bir fotoğraf serisi paylaştı. 


Etİketler