ÜNLÜLERİN BAHARA GÖZ KIRPAN SOSYAL İZOLASYON STİLLERİ

Challenge'lar ve bahara özlem ünlülerin bu haftaki stillerinin anahtar kelimeleri...

KYLIE JENNER

“Sevgimi ve dualarımı yolluyorum ve tüm bunların yakında biteceğini umuyorum,” diyen Kylie Jenner henüz satışa sunulmayan Dior x Air Jordan ayakkabılarını ve Naked Wardrobe’dan gri bir tulum giydi. 


ELSA HOSK


Karantina günlüklerini takipçileri ile paylaşmayı unutmayan Elsa Hosk, “Hiçbir şey yapmadığım bir gün,” diyerek koltuğunda bir fotoğraf paylaştı. Mirror Palais’tan çiçek desenli bir slip elbise giyen Hosk, Dior’dan vintage bir kolye giydi. 


JENNIFER LOPEZ


“Çarşamba günleri pembe giyiyoruz,” diyen Jennifer Lopez, Christian Cowan’den pembe tüylü bir elbise giydiği eski çekim fotoğraflarını paylaştı. 


BELLA HADID


“Nasılsınız arkadaşlar,” diyerek bir video paylaşan Bella Hadid, Omighty’den bandana bir üst giydi. 

KENDALL JENNER

Gönüllü karantina sırasında köpekleri olanlar gezdirme konusunda problemler yaşıyorlar. Evinin etrafında köpeğini gezdiren Kendall Jenner, gri takımlardan vazgeçmeyerek Brandy Melville’den bir şort giydi. 


EMMA ROBERTS

Paskalya için bir fotoğraf paylaşan Emma Roberts, Coach’tan pembe çiçekli bir elbise ve By Far’dan pembe bir topuklu sandalet giydi. 


HAILEY BIEBER

“Güneşi özlüyorum ve Jamaica’yı düşünüyorum,” diyen Hailey Bieber, Dior’dan giydiği bikini ile bir fotoğraf paylaştı. Hepimiz gibi tatil günlerini iple çektiğini belirten Bieber, sosyal izolasyonda kalmaya devam ediyor.  


CHIARA FERRAGNI

Sosyal izolasyonda bile işbirliği yapmaktan vazgeçmeyen Chiara Ferragni, Champion ile işbirliği yaptı. Koleksiyonunu evde giyerek fotoğraflar paylaşan Ferragni, gri takım trendine uyum sağladı. 


HALLE BERRY

Sosyal medya moda challenge’larına uyum sağlayan Halle Berry, yastık challenge’ı ile bir fotoğraf paylaştı.


EMILY RATAJKOWSKI

Hepimiz gibi eşofman takımları ile yaşamaya başlayan Emily Ratajkowski, Noah NYC’den beyaz bir tişört ve beyaz bir eşofman giydi. 


VICTORIA BECKHAM

Doğum gününü sosyal karantinada kutlayan Victoria Beckham, “Doğum günüm için ailecek bisiklete biniyoruz,” diyerek bir fotoğraf paylaştı. Egzersizi için Reebok için tasarladığı koleksiyondan parçalar tercih eden Beckham, neon sarısı spor ayakkabıları ile dikkat çekti. 


MARTHA HUNT

Evcil hayvan günü için köpeği ile bir fotoğraf serisi paylaşan Martha Hunt, Kith’ten bir eşofman takımı giydi. 


KARLIE KLOSS

Dışarıda Instagram’a uygun fotoğraflar çekemediğimiz için telefonumuzdaki eski fotoğraflara yöneliyoruz. Bizim gibi sorun yaşayan Karlie Kloss, geçmişten paylaştığı fotoğraf serisinde Victoria Beckham’dan sarı bir boğazlı kazak, Sies Marjan’dan sarı bir etek ve Jason Wu’dan bir topuklu ayakkabı giydi.