ÜNLÜLERİN EV HALİ

Ünlüler karantinada bile tarz!

Corona Virüs pandemiği kırmızı halıyı da etkisi altına aldı. Birçok kırmızı halı etkinliği ve daveti iptal olurken, ünlüler sosyal izolasyon kurallarına uyarak kendilerini evlerinde karantina altına aldılar. Davetlere katılamasalar da en az kırmızı halı kadar şık kıyafetlerini Instagram üzerinden paylaşan ünlülerin sosyal izolasyon stillerini aşağıda görebilirsiniz…


JULIA ROBERTS
Sosyal izolasyon süresinden bir fotoğraf paylaşan Julia Roberts, İlkbahar ruhunu yansıtan çiçekli bir elbise giyiyordu. Diane von Furstenberg’den anvelop bir elbise giyen Roberts, “Ailemiz, küçük işletmeler, dünyanın etrafında mücadele eden sağlık görevlileri için evde kalıyorum,” dedi. 


KOURTNEY KARDASHIAN
Karantinası sırasında yürüyüşe çıkan Kourtney Kardashian, Kanye West’in markasından bir eşofman takımı giydi. 


GWYNETH PALTROW
Sosyal izolasyon sırasında market alışverişine giden Gwyneth Paltrow, eldivenleri ve maskesi ile gereken tedbirleri aldığını hayranları ile paylaştı. Market alışverişi için Lunya’dan siyah bir slip elbise giyen Paltrow, karantina stilini spor ayakkabıları ile tamamladı. 


ELSA HOSK
Sosyal izolasyonu sırasında kendini resim çizmeye veren Elsa Hosk, Gucci’den bir eşofman ve hırka giydi. 


DUA LIPA
Sosyal izolasyonu sırasında Youtube üzerinden bir canlı yayın yapan Dua Lipa, Ashley Williams’dan bir kazak ve Louis Vuitton’dan bir eşarp giydi. 


LEANDRA MEDINE
48 saat boyunca pijamasını değiştirmediğini belirten Leandra Medine, Frank & Eileen’den bir gömlek ve Mother Denim’den renkli çoraplar giydi. 


EVA CHEN
Akıl ve beden sağlığı için çocukları ile 15 dakika yürüyüşe çıktığını belirten Eva Chen, karantina yürüyüşü için Hiso’dan bir palto Entire World’den bir eşofman takımı, Ruslan Baginskiy’den bir şapka ve Mackintosh’tan bir atkı giydi. 


KATY PERRY
Köpeği ile American Idol şovu çekiminden bir fotoğraf paylaşan Katy Perry, Dice Kayek elbisesi ile göz kamaştırdı. 


CHIARA FERRAGNI
Karantinasının 17. Gününden bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, kendi markasından renkli bir bluz giydi. 


ROMEE STRIJD
Hepimizin hislerine tercüman olan Rome Strijd, “Tüm bunların bittiğini hayal ediyorum.” dedi. Christian Dior’dan triko bir hoodie giyen Strijd, Paris Moda Haftası'ndan bir kare paylaştı.


KYLIE JENNER
“Evimin içinde sıkılıyorum ve evimde sıkılıyorum,” diyerek sosyal izolasyonundan bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner Balenciaga’dan bir hoodie ve Stussy x Nike’tan bir sneaker giydi.