ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlardan neşe saçan renkler!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 25 Haziran 2022
ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ Instagram

KAREN GILLAN


‘Thor: Love & Thunder’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Karen Gillan, Oscar de la Renta'nın Resort 2023 koleksiyonundan bir elbise tercih etti. 


EMMA ROBERTSParis’teki Montblanc etkinliğine katılan Emma Roberts, Markarian’ın Sonbahar Kış 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


KIM KARDASHIAN‘The Tonight Show’ programına katılan Kim Kardashian, Balenciaga’dan bir stil tercih etti. 


TRACEE ELLIS ROSSCannes’dan bir fotoğraf paylaşan Tracee Ellis Ross, Proenza Schouler’dan bir stil tercih etti. 


LILY COLLINSMadrid’deki Cartier etkinliğine katılan Lily Collins, Ronald van der Kemp’in İlkbahar Yaz 2022 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi. 


JESSICA CHASTAINParamount+ platformunun Londra lansmanına katılan Jessica Chastain, Zuhair Murad’ın Resort 2022 koleksiyonundan bir tulum giydi. 


GIGI HADIDLuiz Mattos’un New York’taki doğum günü partisine katılan Gigi Hadid, Miss Sohee’nin Sonbahar Kış 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


TESSA THOMPSON'Westworld' serisinin New York'taki dördüncü sezon prömiyerine katılan Tessa Thompson, Interior'un Sonbahar Kış 3033 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNIONMilano sokaklarından bir fotoğraf paylaşan Gabrielle Union, Andreadamo’nun Sonbahar Kış 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


GILLIAN ANDERSONParamount+ platformunun Londra lansmanına katılan Gillian Anderson, Jonathan Simkhai elbisesini Jimmy Choo ayakkabıları ile tamamladı. 


KENDALL JENNERHavuz gününden bir fotoğraf serisi paylaşan Kendall Jenner, Heavy Manners bikini takımını Chris Stapleton’dan bir şapka ile tamamladı. 


ELSA HOSKBeyazlar içinde bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, The Mannei takımını Chanel çantası ile tamamladı. 


CHIARA FERRAGNIMarbella’dan bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Giuseppe di Morabito elbisesini Hermes terlikleri ile tamamladı. 


JENNIFER LOPEZ“Seyahatler,” diyerek bir video paylaşan Jennifer Lopez, Nahmias takımını Valentino çantası ve Gucci ayakkabıları ile tamamladı. 


DUA LIPAMüzik turnesi kapsamında Litvanya’da sahne alan Dua Lipa, baştan aşağı Marine Serre’den bir stil tercih etti.


RITA ORAMadrid’den bir fotoğraf paylaşan Rita Ora, Diesel’den bir stil tercih etti. 


IRINA SHAYK“Geçen günden,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Irina Shayk, Burberry stilini Giorgio Armani çantası ile tamamladı. 


KATE HUDSON“Yemek randevusu,” diyerek oğluyla bir fotoğraf paylaşan Kate Hudson, Khaite stilini Bottega Veneta çantası ve Dior sandaletleri ile tamamladı. 


JOEY KING‘The Princess’ filminin tanıtım günlerine katılan Joey King, Giuseppe di Morabito tulumunu Larroude ayakkabıları ile tamamladı. 


BELLA HADIDKaküllü saçlarını görücüye çıkaran Bella Hadid, Dolce&Gabbana’nın İlkbahar Yaz 2008 koleksiyonundan bir elbise giydi.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.