ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Taşlar ve payetler... Yıldızlar partiye hazır!

LILY COLLINS

Jimmy Kimmel’ın programına katılan Lily Collins, Givenchy’den bir stil tercih etti. 


ISLA FISHER

‘Wolf Like Me’ serisinin tanıtımına katılan Isla Fisher, Ulyana Sergeenko’dan mini bir elbise giydi. 


KRISTIN DAVIS

‘And Just Like That’ serisinin New York prömiyerine katılan Kristin Davis, Jason Wu elbisesini Tyler Ellis clutch çantası ile tamamladı. 


TRACEE ELLIS ROSS

Her zaman olduğu gibi bu hafta da stili ile bizi kendisine hayran bırakan Tracee Ellis Ross, Bottega Veneta’nın Sonbahar Kış 2020 koleksiyonundan payetli kırmızı bir elbise giydi. 


URSULA CORBERO

Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Ursula Corbero, Alexandre Vauthier’den püskül detaylı bir elbise giydi.


OLIVIA WILDE

Venedik’te Audi’nin Sürdürülebilirlik davetine katılan Olivia Wilde, Kwaidan Editions’ın İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonundan sarı takım elbisesini Yuzefi çantası ile tamamladı. 


NICOLE KIDMAN

‘Being The Ricardos’ filminin Los Angeles gösterimine katılan Nicole Kidman, Giorgio Armani elbisesini Jimmy Choo ayakkabıları ile tamamladı. 


SARAH JESSICA PARKER

‘And Just Like That’ serisinin New York prömiyerine katılan Sarah Jessica Parker, Oscar de la Renta’dan işlemeli bir elbise giydi. 


HALLE BERRY

2021 People’s Choice Ödülleri’ne katılan Halle Berry, Rick Owens’ın Sonbahar- Kış 2021 koleksiyonundan payetli bir tulum giydi. 


BEYONCE

Stil fotoğrafları ile Instagram sayfamıza renk katmaya devam eden Beyonce, Gucci x Balenciaga’nın Sonbahar- Kış 2021 koleksiyonundan payetli bir stil tercih etti. 


JENNIFER LAWRENCE

Hamilelik ışıltısı ile göz kamaştıran Jennifer Lawrence, Oscar de la Renta’dan puantiye desenli bir elbise giydi. 


CLAUDIA SCHIFFER

‘The King’s Men’ filminin Londra prömiyerine katılan Claudia Schiffer, Balmain’in Pre-Fall 2022 koleksiyonundan taşlı bir elbise giydi. 


ZENDAYA

‘Spider-Man: No Way Home’ filminin Londra prömiyerine katılan Zendaya, Alexander McQueen’in İlkbahar- Yaz 2022 koleksiyonundan işlemeli bir stil tercih etti. 


IRINA SHAYK

2021 Red Sea Film Festivaline katılan Irina Shayk, Monot’tan sırt dekolteli bir elbise giydi. 


EMMA LOUISE CORRIN

2021 BIFA etkinliğine katılan Emma Corrin, Marco Ribeiro’dan renkli bir stil tercih etti. 


MARIAH CAREY

‘Mariah’s Magical Christmas’ adlı Apple TV+ programı ile bizi yeni yıla hazırlayan Mariah Carey, Dolce & Gabbana’dan payetli bir elbise giydi. 


MEGAN FOX

Stili ile en çok konuşulan isimler arasında yer alan Megan Fox, bu hafta da seksi bir stil tercih ederek Givenchy takımını Femme LA ayakkabıları ile tamamladı. 


FLORENCE PUGH

‘Don’t Look Up’ filminin New York Gösterimine katılan Florence Pugh, Valentino’nun İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonundan zebra desenli bir stil tercih etti. 


SCARLETT JOHANSSON

2021 Kennedy Center Honors etkinliğine katılan Scarlett Johansson, Dolce & Gabbana’dan payetli bir elbise giydi. 


TESSA THOMPSON

‘2021 Critics Choice Celebration of Black Cinema and TV’ etkinliğine katılan Tessa Thompson, Mejuri’den deri stilini Giuseppe Zanotti ayakkabıları ile tamamladı. 

Etİketler