ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlardan trend alarmı: cut-out detaylar!

GIGI HADID“Bu hafta, geçtiğimiz yıl,” diyerek hamileliğinden görülmemiş fotoğraflar paylaşan Gigi Hadid, Ralph Lauren’den çizgili bir gömlek giydi. 


ELSA HOSK“Palm Springs’den bir kartpostal,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, Missoni’den desenli bir mayo ve gömlek ve Jacquemus şapkası tercih etti. 


CHIARA FERRAGNITatil kaçamağından bir fotoğraf serisi paylaşan Chiara Ferragni, Calzedonia’dan leopar desenli bir bikini takımı giydi. 


KYLIE JENNERAblası Kendall Jenner’ın 818 tekila markasının lansmanına katılan Kylie Jenner, Versace’den dekolteli bir tulum giydi. 


EMILY RATAJKOWSKI“Bu stili terapiye giydim,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Emily Ratajkowski, Amber Valletta’dan gri oversized bir takım elbise giydi. 


TRACEE ELLIS ROSSRenkli stili ile Instagram sayfamıza renk katan Tracee Ellis Ross, Bottega Veneta’dan bir elbise giydi. 


GABRIELLE UNIONDesenli stili ile yazı karşılayan Gabrielle Union, Autumn Adeigbo tasarımı bir tulum giydi. 


LILY COLLINSDört sene önceki Cannes Film Festivali’nden bir görüntü paylaşan Lily Collins, Ralph & Russo’dan giydiği zarif stili yeniden hatırlattı. 


VANESSA HUDGENSYazı getiren ünlüler arasında olan Vanessa Hudgens, Myra Swim’den cut-out detaylı bir mayo giydi. 


JULIANNE MOOREJimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Julianne Moore, Saint Laurent’ten siyah bir takım elbise giydi. 


TAYLOR SWIFT2021 iHeartRadio Müzik Ödüllerine katılan Taylor Swift, Hemant and Nandita’nın Sonbahar Kış 2020 koleksiyonundan çiçekli bir elbise giydi. 


HAILEY BIEBERCut-out trendini en iyi taşıdığını düşündüğümüz isimlerden biri olan Hailey Bieber, Brandon Maxwell’den tek omuzlu bir elbise ve Femme LA bantlı sandaletleri giydi. 


ARIANA GRANDE2021 iHeartRadio Müzik Ödüllerinde The Weeknd ile sahne alan Ariana Grande, Rat & Boa’dan cut-out detaylı bir elbise giydi. 


LADY GAGA‘Friends’ buluşma bölümünde Lisa Kudrow ile Phoebe karakterinin ikonik ‘Smelly Cat’ şarkısını söyleyen Lady Gaga, Colin Locascio’dan Phoebe stilini andıran bir hırka giydi. 


DEMI LOVATO2021 iHeartRadio Müzik Ödüllerine katılan Demi Lovato, Dundas’ın Sonbahar Kış 2020 koleksiyonundan kadife bir takım elbise giydi. 


KIM KARDASHIANHazırlanma sürecini Instagram’dan paylaşan Kim Kardashian, Vivenne Westwood’dan düşük omuzlu ve dökümlü bir elbise giydi. 


ZOEY DEUTCH‘The Today Show’ programına katılan Zoey Dutch, Emilia Wickstead’den sarı bir elbise giydi. 


ALICIA KEYS2021 Billboard Müzik Ödüllerine katılan Alicia Keys, Valentino’dan pembe bir stil tercih etti. 


ANYA TAYLOR-JOY‘Saturday Night Live’ programını bir moda şölenine dönüştüren Anya Taylor-Joy, Alexandre Vauthier’den couture tüylü bir elbise giydi. 


PRIYANKA CHOPRA2021 Billboard Müzik Ödüllerine katılan Priyanka Chopra, Dolce Gabbana’nın Sonbahar Kış 2007 koleksiyonundan taşlı bir elbise giydi.