ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlar en ‘cool’ hallerinde!

ELSA HOSK

Hamileliği boyunca tarzından ödün vermeyen Elsa Hosk, Oscar de la Renta’yı tercih etti.  

KYLIE JENNER

Kroşe trendini sonbahara taşıyan Kylie Jenner, baştan aşağı Bottega Veneta giydi. Stiline Stone Label’dan kroşe bir bluz tercih eden Jenner, toprak tonlarını tercih etti.


BELLA HADID

“Beni burada bırakın” diyerek doğum günü seyahatinden bir fotoğraf paylaşan Bella Hadid, Eclectic Heartz’dan desenli bir bikini giydi. 


KENDALL JENNER

Evinde Matthew Williams’ın ilk Givenchy tasarımlarından birini giyen Kendall Jenner, Williams’ın ilk koleksiyonunu tebrik etti. 


CHIARA FERRAGNI

“Günün stili ve sonunda sonbahar yapraklarını gösteriyor,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Blaze Milano’dan oversized bir blazer, Iro’dan deri şort, GCDS’ten logolu bir sweatshirt ve Calzedonia’dan dantel detaylı bir külotlu çorap giydi. 


KAIA GERBER

Kendall Jenner gibi Matthew Williams’ın ilk Givenchy koleksyonunu kutlayan Kaia Gerber, Williams’ın ilk koleksiyonundan bir stil tercih etti. 

WINNIE HARLOW

“Bir köpek annesi olduğunuzda, gizli bir köpek topluluğuna katılıyorsunuz ve komşularınız havalı fotoğraflar için köpeklerini ödünç veriyorlar.” diyerek bir fotoğraf paylaşan Winnie Harlow, baştan aşağı Fendi’den bir stil tercih etti. 


JENNIFER LOPEZ

Sanal olarak Balmain’in İlkbahar Yaz 2021 defilesine katılan Jennifer Lopez, markadan deseni bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNION

“Bir kapı kapanınca, garajıma gidip temizlik yapıyorum,” diyerek esprili bir paylaşım yapan Gabrielle Union, Etro’dan desenli elbisesini By Far çizmeleri ile tamamladı. 


EMILY RATAJKOWSKI

‘Outdoorsy’ stilinin hakkını veren Emily Ratajkowski, ormanda geçirdiği aktif bir gün için North Face’ten oversized bir puffer mont giydi. 


REESE WITHERSPOON

“Kaliforniya gün batımları için minnettarım.” diyerek bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, markası Draper James’den desenli bir elbise giydi. 


KATE HUDSONKızı ile sevimli bir fotoğraf paylaşan Kate Hudson, Reformation’dan çiçek desenli ve vatka detaylı bir mini elbise giydi. 


SALMA HAYEK“Bugün, bu sene gittiğim tek defile olan Bottega Veneta şovuna katıldım. Beklediğimize değmesini sağladığın içi teşekkür ederim Daniel Lee. Defile muhteşem, samimi ve sosyal mesafeye saygılıydı ve evet, maske taktım,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Salma Hayek, Bottega Veneta’dan deri bir trençkot giydi. 


KERRY WASHINGTONSuper Majority vakfı ve Argent markası ile bir araya gelen Kerry Washington, kadın hakları mücadelesine destek oldu. Bu özel işbirliği için Argent’tan pembe bir takım elbise giyen Washington, cesur stili ile göz kamaştırdı.