ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yeni kırmızı halı=ev!

REGINA KING

İlk yönetmenlik deneyimi olan ‘One Night in Miami’ filminin sanal tanıtımlarına katılan Regina King, Alberta Ferretti stilini Paris Texas çizmeleri ile tamamladı. 


GAL GADOT

‘Wonder Woman’ filminin online tanıtımlarına katılan Gal Gadot, Alex Perry’den pembe kadife bir elbise giydi. 


HEIDI KLUM

Bir Zoom konferansına katılan Heidi Klum görünümünü Alber Elbaz’ın yeni markası AZ Factory’nin ilk couture koleksiyonundan parçalarla tamamladı.


HAILEY BIEBER

“Öngörülebilir gelecek için ruh halim” diyerek Tyrell Hampton’un çektiği fotoğrafları paylaşan Hailey Bieber, Skims’den bir atlet ve bisikletçi şortu giydi. 


KIM KARDASHIAN

“Bitkiler ile beslenmek, vücudunuza iyi gelir” diyerek bir fotoğraf paylaşan Kim Kardashian, Jacquemus stili ile fit vücudunu sergiledi. 

RITA ORA

Evinden online etkinliklere katılan Rita Ora, Gucci’nin Sonbahar- Kış 2020 koleksiyonundan bir elbise ve Roger Vivier ayakkabıları tercih etti. 


MEGAN FOX

Sokak stilinde siyahlar ile göz kamaştıran Megan Fox, Dion Lee’nin Sonbahar- Kış 2020 koleksiyonundan bir ceket, Aritzia’dan deri pantolon ve Saint Laurent çanta tercih etti. 


MINDY KAILING

Rengarenk stili ile Instagram sayfamızı şenlendiren Mindy Kaling, Dolce & Gabbana’dan desenli bir elbise ve Jimmy Choo’dan neon stilettolar tercih etti. 


CARDI B

Geçtiğimiz günlerde rekor üstüne rekor kıran Cardi B, Balmain’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan taşlı bir elbise ile başarılarını kutladı. 


KATY PERRY

Sevgililer Gününü çok ciddiye alan Katy Perry, Viktoria & Rolf elbisesi ile kupa kızını andırdı!


KATE HUDSON

“Bu harika kıyafet ile bir partide olmak için neler vermezdim” diyen Kate Hudon, Valentino’dan payetli ve püsküllü bir elbise giydi. 


YARA SHAHIDI

Ardı ardına stil fotoğrafları paylaşan Yara Shahidi, “Bir noktada, Instagram’ın iyi insanları spamlendiklerini anladılar,” diyerek yılan derisi desenli Versace elbisesi ile bir seri paylaştı. 


TRACEE ELLIS ROSS

Karlı günlerde modumuzu harika bir şekilde yansıtan Tracee Ellis Ross, Beyonce’nin yeni Ivy Park koleksiyonundan oversized bir mont giydi. 


BEYONCE

Beyonce’nin stil paylaşımları geri döndü! Sevgililer Gününden sonra tercih ettiği stili paylaşan Beyonce, kırmızı deri mini eteğini beyaz bir gömlek ve Alexander McQueen Story çantası ile tamamladı. 


DUA LIPA

Albüm çekimlerinden fotoğraflar paylaşan Dua Lipa, Ludovic de Saint Serinin’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan taşlı bir üst ve etek giydi. 


GABRIELLE UNION

Koç burcu olduğunu paylaştığı eğlenceli fotoğraf serisi ile vurgulayan Gabrielle Union, Samantha Black’ten bir stil tercih etti. 


LUCY HALE

“Ben normal bir anne değilim, ben havalı bir anneyim,” diyerek ‘Mean Girls’ filmine gönderme yapan Lucy Hale, Aura7 Activewear’den desenli bir bralet ve bisikletçi şortu giydi. 


OLIVIA PALERMO

“Mardi Gras’yı kutlamak için neon ve desenlere döndüm,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Olivia Palermo, Pologeorgis’ten leopar desenli bir kaban, Zara’dan desenli pantolon ve Dior postal tercih etti. 


CHIARA FERRAGNI

İlkbahar 2021’in yeşil trendine uyum sağlayan Chiara Ferragni, Versace’den desenli bir gömlek, Hermes Kelly çantası ve kendi markasından neon yeşili ayakkabılar tercih etti. 


REESE WITHERSPOON

“Tüm gün burada olacağım, yeni ev ofisim için ve harika parçalar için teşekkür ederim Beyonce,” diyerek Ivy Park stili ile bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, tıpkı Tracee Ellis Ross gibi bize soğuk havalar için ilham kaynağı oldu.