ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Sonbaharın ilk günlerinde ünlü stilleri...

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 05 Eylül 2022
ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ Instagram

BELLA HADIDEklektik stilleri ile dikkat çeken Bella Hadid, çizgili vintage Chanel elbisesini, Miu Miu ayakkabıları ve Lu Goldie güneş gözlüğü ile tamamladı. 

EMILY RATAJKOWSKIBad Bunny konserinden bir seri paylaşan Emily Ratajkowski, kendi markası olan Inamorata mayosunu Prada güneş gözlükleri ile tamamladı. 


EMMA ROBERTS“Yeşil,” yazarak bir fotoğraf paylaşan Emma Roberts, Dolce&Gabbana’dan çizgili elbisesini Chanel çantası ve By Far ayakkabıları ile tamamladı. 


CAMILA MENDESMart ayından ‘throwback’ bir fotoğraf paylaşan Camila Mendes, Miu Miu’dan bir stil tercih etti. 


VANESSA HUDGENS‘Barbiecore’ stilini benimseyen ünlüler arasında olan Vanessa Hudgens, Sororite Vintage elbisesini Urban Outfitters güneş gözlükleri ve Naked Wolfe terlikler ile tamamladı. 


HALSEYParis sokaklarından bir fotoğraf paylaşan Halsey, Saint Laurent’ten bir tulum giydi. 


DUA LIPAPembeler içinde bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, Fanci Club elbisesini Daccori mule terlikleri ile tamamladı. 


GABRIELLE UNIONIbiza’dan bir fotoğraf serisi paylaşan Gabrielle Union, Hanifa’nın İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


CHRISSY TEIGENAilesi ile bir fotoğraf serisi paylaşan Chrissy Teigen, Retrofete’ten payetli mini elbisesini Femme LA sandaletleri ile tamamladı. 


ASHLEY GRAHAMKıyafetini bir patlıcan emojisine benzeten Ashley Graham, In The Mood For Love blazer elbisesini, Manolo Blahnik ayakkabılar ile tamamladı. 


REESE WITHERSPOONEylül ayına giriş yapmamız ile birlikte sonbahar stilini benimseyen Reese Witherspoon, Draper James’den ekoseli bir elbise giydi. 


CHIARA FERRAGNI Çocukları ile bir fotoğraf serisi paylaşan Chiara Ferragni, The Attico eteğini Zara üstü ve Dior sandaletleri ile tamamladı. 


RITA ORAZürih’te sahneye çıkan Rita Ora, Frolov’dan metalik bir elbise giydi. 


ALESSANDRA AMBROSIO‘Barbiecore’ stilini Venedik Film Festivali kırmızı halısına taşıyan Alessandra Ambrosio, Ermanno Scervino’dan bir elbise giydi. 


EVA LONGORIANew York’tan bir fotoğraf paylaşan Eva Longoria, SLA The Label’dan bir takım elbise giydi. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.