ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlar ile sonbahar gezintileri…

ELSA HOSK


“New York’ta sonbahar yürüyüşleri,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, SVC’den vintage deri bir oversize ceket, Gucci külotlu çorapları, Toteme çizmeleri ve Bottega Veneta Pouch çanta tercih etti. 


CHIARA FERRAGNI

“Müzede bir akşamüstü,” diyerek Milano’daki Fondazione Prada müzesinden bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Loewe’den çizgili bir kazak, Ayr’den bir palto, Gia Couture Firenze’den beyaz çizmeler ve Chanel’den vintage kalp formunda bir çanta tercih etti. 


DUA LIPA

Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Dua Lipa, Valentino’nun İlkbahar 2021 koleksiyonundan pembe bir gömlek, Balenciaga’dan pembe halka küpeler ve yine Balenciaga’dan korse detaylı topuklu ayakkabılar giydi. 

OLIVIA CULPO

“Bu beyaz gömleğin üzerine bir kase guacamole dökmeden önce mutlu suratım” diyerek bir fotoğraf paylaşan Olivia Culpo, Khaite’den beyaz bir gömlek ve Bottega Veneta’dan mule terlikler tercih etti. 


ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

“Karantina 2.0’dan önce” diyerek bir fotoğraf paylaşan Rosie Huntington-Whiteley, Toteme’den kahverengi yün bir palto, The Bazilika’dan kaşmir bir kazak, The Row’dan siyah pantolon, Celine güneş gözlükleri, Toteme’den bir çizme ve Hermes’in Constance 23 çantasını eşleştirdi. 


SERENA WILLIAMS

“Bazen sadece giyinmeniz gerekir, diyerek bir fotoğraf paylaşan Serena Williams, kendi markası Serena’dan kıyafetlerini Stuart Weitzman çizmeleri ile tamamladı. 


WINNIE HARLOW

Drew Barrymore’un şovuna katılan Winnie Harlow, baştan aşağı Prada’dan bir stil tercih etti. 


VICTORIA BECKHAM

Triko takım trendini renkli bir şekilde yorumlayan Victoria Beckham, markasından çizgili bir triko takımı giydi. 


SALMA HAYEK 

Şampiyonlar Liginde Chelsea ve Stade Rennais maçını izlemeye giden Salma Hayek, Alexander McQueen ve Saint Laurent’ten siyah beyaz bir stil tercih etti.