ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Kırmızı halı ışıltısı!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 19 Kasım 2022
ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ Instagram

KELLY ROWLAND

‘The Talk’ programına katılan Kelly Rowland, Harbison Studio’nun İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


LUCY BOYNTON

‘A Pale Blue Eye’ filming Los Angeles gösterimine katılan Lucy Boynton, Rodarte’den bir elbise giydi. 


DIANE KRUGER

2022 Fas Uluslararası Film Festivali’ne katılan Diane Kruger, Alexandre Vauthier’den bir stil tercih etti. 


BLAKE LIVELY

2022 Amiercan Cinemathique Ödülleri’ne katılan Blake Lively, Ralph Lauren elbisesini Christian Louboutin ayakkabı ile tamamladı. 


CLAIRE FOY

‘Women Talking’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Claire Foy, Erdem’den bir elbise giydi. 


CHRISTINA AGUILERA

2022 Latin Grammy Ödülleri’ne katılan Christina Aguilera, Zac Posen’dan özel dikim bir elbise giydi. 


GWENDOLINE CHRISTIE

‘Wednesday’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Gwendoline Christie, Balenciaga’nın Sonbahar Kış 2022 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi. 


TRACEE ELLIS ROSS

‘The Late Late Show’ programına katılan Tracee Ellis Ross, Burberry’nin İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


JESSICA CHASTAIN

‘The Tonight Show’ programına katılan Jessica Chastain, Dsquared2’nin Resort 2023 koleksiyonundan bir mini elbise giydi. 


OLIVIA WILDE

Los Angeles’taki ‘Women Talking’ prömiyerine katılan Olivia Wilde, Gabriela Hearst’ün İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNION

Londra’daki ‘Strange World’ prömiyerine katılan Gabrielle Union, Elie Saab’ın Sonbahar-Kış 2008 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


AMY ADAMS

Los Angeles’taki ‘Disenchanted’ prömiyerine katılan Amy Adams, Dolce&Gabbana elbisesini Tyler Ellis çanta ile tamamladı. 


ANYA TAYLOR-JOY

‘The Menu’ filminin New York prömiyerine katılan Anya Taylor-Joy, Christian Dior’un İlkbahar- Yaz 2023 koleksiyonundan dantel detaylı bir stil tercih etti. 


KRISTEN BELL

Los Angeles’taki ‘The People We Hate at The Wedding’ prömiyerine katılan Kristen Bell, Erdem’den payetli bir elbise giydi. 


CATHERINE ZETA-JONES

Los Angeles’taki ‘Wednesday’ prömiyerine katılan Catherine Zeta-Jones, Maticevski elbisesini Sarah Flint ayakkabılar ile tamamladı. 


MARGOT ROBBIE

‘Babylon’ filminin Los Angeles etkinliğine katılan Margot Robbie, Aya Museum Resort 2023 koleksiyonundan bir takım giydi. 


LUCY HALE

Swarovski’nin Noel etkinliğine katılan Lucy Hale, David Koma’dan bir elbise giydi. 


KATE HUDSON

‘Glass Onion: A Knives Out Mystery’ filminin Los Angeles gösterimine katılan Kate Hudson, Elie Saab’ın Sonbahar-Kış 2022 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi.

 

TAYLOR SWIFT

2022 MTV EMA etkinliğine katılan Taylor Swift, David Koma’dan bir stil tercih etti. 


DUA LIPA

“93. Şov!” Diyerek bir fotoğraf serisi paylaşan Dua Lipa, Blumarine’in İlkbahar- Yaz 2023 koleksiyonundan denim bir stil tercih etti. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.