ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Işıltı dozu arttı!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 19 Haziran 2023
ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ Instagram

MAYA HAWKENew York’taki ‘Asteroid City’ prömiyerine katılan Maya Hawke, Prada’dan bir stil tercih etti. 


SALMA HAYEK‘Black Mirror’ gösterimine katılan Salma Hayek, Mary Katrantzou’dan bir elbise giydi. 


DIANE KRUGER2023 Fragrance Foundation Ödülleri’ne katılan Diane Kruger, Jason Wu Collection’ın Sonbahar Kış 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


JENNIFER LAWRENCEBerlin’deki ‘No Hard Feelings’ prömiyerine katılan Jennifer Lawrence, Givenchy’nin Sonbahar Kış 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


SCARLETT JOHANSSONNew York’taki ‘Asteroid City’ prömiyerine katılan Scarlett Johansson, Carolina Herrera’nın Resort 2023 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


KEKE PALMER2023 Fragrance Foundation Ödülleri’ne katılan Keke Palmer, Sergio Hudson’ın Sonbahar Kış 2022 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


PHOEBE WALLER-BRIDGELos Angeles’taki ‘Indiana Jones and The Dial of Destiny’ prömiyerine katılan Phoebe Waller-Bridge, Alexander McQueen’in Sonbahar Kış 2023 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNIONMiami’deki ‘The Perfect Find’ gösterimine katılan Gabrielle Union, Burç Akyol’dan bir elbise giydi. 


MARGOT ROBBIENew York’taki ‘Asteroid City’ prömiyerine katılan Margot Robbie, Schiaparelli’nin İlkbahar Yaz 2023 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi. 


JESSICA CHASTAINLos Angeles’taki ‘The Flash’ prömiyerine katılan Jessica Chastain, Oscar de la Renta’dan bir tulum giydi. 


CATE BLANCHETT2023 Fragrance Foundation Ödülleri’ne katılan Cate Blanchett, daha önce 2023 SAG Ödülleri’nde giydiği Giorgio Armani’den bir elbise giydi. 


JENNIFER LOPEZLos Angeles’taki ‘The Flash’ prömiyerine katılan Jennifer Lopez, Gucci’nin Resort 2024 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


CLAIRE DANES2023 Tribeca Film Festivali’ne katılan Claire Danes, Lanvin’in İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


EMILIA CLARKELos Angeles’taki ‘Secret Invasion’ prömiyerine katılan Emilia Clarke, Emilia Wickstead’den bir elbise giydi. 


KENDALL JENNERFWRD’ın bir etkinliğine katılan Kendall Jenner, Rick Owens elbisesini The Row çantası ile tamamladı. 


HAILEY BIEBERCilt bakım koleksiyonunun bir etkinliğine katılan Hailey Bieber, Vivienne Westwood’dan işlemeli mini bir elbise giydi. 


ELSA HOSK“Sanırım siyah dönemimdeyim,” diyerek bir fotoğraf serisi paylaşan Elsa Hosk, Magda Butrym’den bir stil tercih etti. 


CHIARA FERRAGNIMilano’dan bir fotoğraf serisi paylaşan Chiara Ferragni, Dior’dan bir stil tercih etti. 


TRACEE ELLIS ROSSUğur böceğinden esinlenen stili ile bir fotoğraf serisi paylaşan Tracee Ellis Ross, Marni’den bir elbise giydi. 


BEYONCERenaissance turnesinin Almanya konserlerine devam eden Beyonce, Georges Hobeika’dan bir stil tercih etti. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.