ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Bu hafta yıldızlar gökkuşağından daha renkli!

JENNIFER LOPEZ

‘The Tonight Show’ programında Maluma ile birlikte sahne alan Jennifer Lopez, Grace Ling’den özel dikim bir stil tercih etti. 


LUCY HALE


Los Angeles’ta bir etkinliğe katılan Lucy Hale, Fendi’den bir stil tercih etti. 


ANNE HATHAWAY

‘We Crashed’ serisinin tanıtımları için kamer karşısına geçen Anne Hathaway, Valentino elbisesini Bulgari mücevher ve Gianvito Rossi ayakkabı ile tamamladı. 


KERRY WASHINGTONVahşi desen trendini devam ettiren Kerry Washington, Silvia Tcherassi’nin İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


LILY JAMESJames Corden’ın ‘The Late Late Show’ programına katılan Lily James, Versace’nin İlkbahar Yaz 2022 koleksiyonundan bir takım giydi. 


DUA LIPAStephen Colbert’ın ‘The Late Show’ programına katılan Dua Lipa, Blumarine’in Pre-Fall 2022 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


JOEY KING


‘Moonfall’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Joey King, Milkwhite’tan bir takım giydi. 


JESSICA CHASTAIN‘The Eyes of Tammy Faye’ filminin tanıtımı için kamera karşısına geçen Jessica Chastain, LaPointe’ın Pre-Fall 2022 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


OLIVIA WILDEDoğum gününü kutlayan Olivia Wilde, Kwaidan Editions’dan bir tulum giydi. 


KELLY ROWLAND‘Moonfall’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Kelly Rowland, Kalmanovich’ten bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNIONInstagram stil paylaşımları ile hayatımızı renklendiren Gabrielle Union, Bottega Veneta kıyafetini Kısmet by Milka mücevherler ile tamamladı. 


HALLE BERRY‘Moonfall’ filminin Los Angeles prömiyerine katılan Halle Berry, Philosophy di Lorenzo Serafini elbisesini Maya Lakis ayakkabıları ile tamamladı. 


ELSA HOSKYeşiller içinde bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, The Frankie Shop’tan oversized paltosunu Magda Butrym çizmeleri ve Bottega Veneta çanta ile tamamladı. 


BELLA HADIDLondra’dan bir fotoğraf serisi paylaşan Bella Hadid, Burberry’den bir stil tercih etti. 


RIHANNASevgilisi A$AP Rocky ile ilk bebeklerini beklediğini duyuran Rihanna, Chanel montunu Vetements jean pantolonu ve Chanel kemeri ile tamamladı. 


BEYONCEUzun bir süre sonra Instagram’dan bir fotoğraf paylaşan Beyonce, Ivy Park’ın yeni koleksiyonunu tanıttı. 


KATE HUDSONYeşiller ile haftamızı aydınlatan Kate Hudson, Christopher John Rogers’dan bir stil tercih etti. 


CHRISSY TEIGENEvinden bir fotoğraf serisi paylaşan Chrissy Teigen, Proenza Schouler’dan beyaz bir elbise giydi. 


VANESSA HUDGENSTatilinden fotoğraflar paylaşan Vanessa Hudgens, RVN New York’tan oversized blazer ceketini cut-out detaylı bir elbise ile tamamladı. 


CHIARRA FERRAGNIKarların arasında mayo ile poz verme trendini sürdüren Chiara Ferragni, kendi markasından pembe bir mayo giydi.