ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlar bu hafta Noel'i kutladılar!

KENDALL JENNER

“Küçük hediye” diyerek yılbaşı ağacının önünde poz veren Kendall Jenner, Alexandre Vauthier’in Sonbahar 2020 Couture koleksiyonundan bir stili Giuseppe Zanotti’den zebra desenli ayakkabılar ile tamamladı. 


DUA LIPA

Pandora için bir konser veren Dua Lipa, Helmut Lang’den siyah bir elbise ve Amina Muaddi’den diz üstü çizme tercih etti. 


MILLIE BOBBY BROWN

Takipçilerinin Noel’ini kutlayan ve zor bir sene geçiren herkese desteğini yollayan Millie Bobby Brown, köpeği ile paylaştığı fotoğrafta Target’tan esprili bir kardan adam elbisesi giydi. 


KYLIE JENNER

“Mrs. Claus” diyerek bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner, Noel kutlamaları için Bottega Veneta’dan payetli kırmızı bir elbise ve Jimmy Choo’dan patent deri ayakkabılar tercih etti. 


JENNIFER LOPEZ

“Noel’den önceki gece” diyerek bir fotoğraf paylaşan Jennifer Lopez, Rocky Gathercole’dan özel tasarım bir elbise giydi. 


LILY COLLINS

“Pazar gününün en iyisi” diyerek bir fotoğraf paylaşan Lily Collins, Celine’den puantiyeli bir elbise giydi. 


ELSA HOSK

“Bebeklerim ve benden hepinize mutlu tatiller ve Noel’iniz kutlu olsun” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, Etro’dan yazılı bir kazan ve Louis Vuitton’dan monogram desenli bir eşofman giydi. 


CHIARA FERRAGNI

“Bu akşamüstü son Noel hediyelerini alırken” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Versace’den çizgili bir hırka, Prada’dan kalın tabanlı botlar ve Hermes’in Kelly çantasını tercih etti. 


KIM KARDASHIAN

“Donma sezonu” diyerek karlar arasında bir fotoğraf paylaşan Kim Kardashian, Acne Studios’dan puffer mont, Kwaidan Editions’dan kaplan desenli bir pantolon ve Yeezy Season 4 sneakerları tercih etti. 


OLIVIA CULPO

“Charlotte’ta kış resimi olarak favorim. Ne çok soğuk ne çok sıcak, tek ihtiyacınız olan ince bir ceket” diyerek Charlotte, North Carolina’dan bir fotoğraf paylaşan Olivia Culpo, Sami Miro Vintage’dan bir ceket, Year of Ours’dan parlak siyah bir tayt ve Bottega Veneta’dan sneakerlar giydi. 


PRIYANKA CHOPRA 

Eşi Nick Jonas ile Londra’dan bir fotoğraf paylaşan Priyanka Chopra, Mackage’dan uzun beyaz bir puffer mont giydi.