ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlar tatilde!

EMILY RATAJKOWSKITatilinden fotoğraflar paylaşmaya devam eden Emily Ratajkowski, markası Inaomorata’nın yeni koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


MINDY KALING“Elbisemdeki çiçekleri görebiliyor musunuz?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Mindy Kaling, Dolce & Gabbana elbisesini Christian Louboutin ayakkabıları ile tamamladı. 


RITA ORALos Angeles Art Show açılışına katılan Rita Ora, Greta Constantine’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


KARLIE KLOSSGüneş sarıları ile içimizi aydınlatan Karlie Kloss, Alberta Ferretti’den maksi bir elbise giydi. 


DUA LIPAArnavutluk’taki tatilini bir defileye dönüştüren Dua Lipa, Louisa Ballou’dan desenli elbisesini Alan Crocetti takıları ile tamamladı. 


LILY ALLENLondra’da bir lansman partisine katılan Lily Allen, Philosophy di Lorenzo Serafini’nin Pre-Fall 2021 koleksiyonundan desenli ve balon kollu bir elbise giydi. 


KRISTEN BELLAraba yolculuğundan bir fotoğraf serisi paylaşan Kristen Bell, ilk karede Doen’den çiçekli elbisesini Golden Goose kovboy çizmeleri, Janessa Leone şapkası ve Poppy Lissiman gözlükleri ile tamamladı. 


GWEN STEFANINew York’ta CMA Summer Jam etkinliğine katılan Gwen Stefani, Aadnevik’ten dantel ve püskül detaylı bir stil tercih etti. 


CYNTHIA ERIVOLos Angeles’ta bir davete katılan Cynthia Erivo, Louis Vuitton’dan bir stil tercih etti. 


EMMA ROBERTSKitap kulübü Belletrist’in brunch davetine ev sahipliği yapan Emma Roberts, Celine’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


YARA SHAHIDITatil kaçamağından bir video paylaşan Yara Shahidi, Tory Sport’tan bir bikini takımı ve pareo giydi. 


HAILEY BIEBEREşi Justin Bieber’ın Los Angeles’taki sanat sergisinin açılışına katılan Hailey Bieber, Alessandra Rich’in Sonbahar Kış 2021 koleksiyonundan derin dekolteli kadife bir elbise giydi. 


CHIARA FERRAGNIKroşe trendinin yükselişte olduğunu kanıtlayan Chiara Ferragni, Puglia tatilinde paylaştığı karelerde Matimi’den el yapımı bir kroşe takımı ve Adidas Yeezy terlikleri giydi. 


LADY GAGA“Hiçbir şeyin buradan daha büyük bir kalbi yok,” diyerek New York’tan bir fotoğraf paylaşan Lady Gaga, Alessandra Rich’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 


VANESSA HUDGENSFloransa gezisinden bir fotoğraf serisi paylaşan Vanessa Hudgens, Orseund Iris stilini Balenciaga sneakerları ile tamamladı. 


GABRIELLE UNION“Gömleğim yok. Havalı ayakkabılar. Problem yok,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Gabrielle Union, Sportmax deri ceketini St. John eteği, Cara Benevenia çantası ve Rosie Huntington-Whiteley x Giaborghini sandaletleri ile tamamladı. 


ELSA HOSKNeon yeşilleri ile bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, Blackboughswim bikinisini, Calle Del Mat eteği, Bottega Veneta gözlükleri ve çantası ile tamamladı. 


JENNIFER LOPEZGeçtiğimiz hafta Ben Affleck ile ilişkisini doğrulayan Jennifer Lopez, Güney Fransa’da Dolce & Gabbana’dan yama desenli elbisesi ile görüntülendi.


EMILY BLUNT‘Jungle Cruise’ filminin tanıtımlarına katılan Emily Blunt, The Sei elbisesini Alexandre Birman ayakkabıları ile tamamladı. 


GIGI HADIDBize baştan aşağı denim giyme dersi veren Gigi Hadid, H&M x Brock Collection’dan oversize denim gömleğini bermuda jean şortları ve Converse sneakerları ile tamamladı.