ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızlar Noel kutlamalarına hazırlanmaya başladılar!

KYLIE JENNER 

“Kar bebeğim” diyerek kızı Stormi ile bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner, baştan aşağı Dior tercih etti. 

GIGI HADID

“Ağustos, kızımı beklerken” diyerek hamileliğinden bir fotoğraf paylaşan Gigi Hadid, Petal & Pup’tan askılı bir elbise giydi. 


SELENA GOMEZ

Çam ağacının önünden Noel temasına uygun bir fotoğraf paylaşan Selena Gomez, Puma’dan bir stil tercih etti. 


BELLA HADID

Havalı sokak stilini paylaşan Bella Hadid, Jean Paul Gaultier’den bir mont, Coperni’den bir takım elbise, Versace’den topuklu botlar ve Michael Kors’tan bir çanta tercih etti. 

DUA LIPA

“Şehirde işe döndüm” diyerek New York’tan bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, Dion Lee’nin İlkbahar 2021 koleksiyonundan bir stil tercih etti. 

LILY COLLINS

“Los Angeles’ta ‘Sweater Weather’ stili yaparsanız” diyerek bir fotoğraf paylaşan Lily Collins, Kelly Clarkson’un şovu için St. John Knits’ten bir stil giydi. 


MILLIE BOBBY BROWN

Esprili bir fotoğraf serisi paylaşan Millie Bobby Brown, Dollskill’den kadife pembe bir elbise ve taşlı güneş gözlükleri tercih etti. 


IRINA SHAYK

Stella Maxwell ile ‘throwback’ bir fotoğraf paylaşan Irina Shayk, Riccardo Tisci’nin Burberry tasarımlarını giydi. 


VICTORIA BECKHAM

“Evde çalışmanın en iyisi” diyerek bir fotoğraf paylaşan Victoria Beckham, kendi markasından yumuşacık bir eşofman takımı giydi. 


CHIARA FERRAGNI

“Noel ruhunu hissediyor musunuz?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Vicolo’dan kırmızı desenli bir kazak giydi. 


REESE WITHERSPOON

“Pijama takımları bu günlerde ‘casual’ ofis stili sayılıyor değil mi?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, markası Draper James’den ekoseli bir pijama takımı giydi. 

ELSA HOSK

Yumuşacık ev stili ile içimizi ısıtan Elsa Hosk, baştan aşağı Vince Camuto’dan bir stil tercih etti. 


GABRIELLE UNION

‘Good Morning America’ programına katılan Gabrielle Union, Versace’den bir stil tercih etti. 

SARA SAMPAIO

“Sonunda Noel ağacımı süslüyorum!” diyerek bir fotoğraf paylaşan Sara Sampaio, Victoria’s Secret’tan bir slip elbise giydi. 


KENDALL JENNER

Evinden bir fotoğraf paylaşan Kendall Jenner, Maison Margiela’dan bir bere ve Prada’dan kalın tabanlı botlarını düz siyah bir tayt ve yazılı bir kazak ile tamamladı.