Vanessa Hudgens, Oscar 2024'te Hamile Olduğunu Duyurdu

Oscar kırmızı halısına ev sahipliği yapan yıldız, Cole Tucker ile ilk bebeklerini bekliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 10 Mart 2024
 Vanessa Hudgens, Oscar 2024'te Hamile Olduğunu Duyurdu Getty Images

Vanessa Hudgens anne oluyor!Hudgens, 96. Akademi Ödülleri töreni öncesinde hamile olduğunu duyurdu. Yıldız, Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda "Oscar'lara Geri Sayım: Kırmızı Halıda Canlı!" programına ev sahipliği yaparken büyüyen karnını ilk kez sergiledi.


Hudgens, beyzbol oyuncusu Cole Tucker ile ilk çocuklarını beklediklerinin duyurduğu özel an için yere kadar uzanan siyah Vera Wang Couture imzalı elbise tercih etti. Elbise, balıkçı yaka, vücudu saran ve akıcı bir silüete sahipti. Yıldız, 10 karatlık sarı armut biçimli pırlanta ve 30 karata yakın beyaz pırlantalardan oluşan kolyenin yanı sıra markanın Haute Joailler koleksiyonundan pırlanta yüzükler ve küpeler de dahil olmak üzere Chopard mücevherleriyle göz kamaştırdı.


Tucker ve Hudgens ilk kez 2020'de bir araya geldi; ikisi Şubat 2023'te nişanlandılar ve aynı yılın sonlarında Meksika'da romantik bir plaj töreninde evlendiler.


Hudgens, Mayıs 2021'de Drew Barrymore Show'da aşklarının başlangıcını anlattı. "Bir şeyi veya birini istersem onun peşinden giderim" dedi. “Tam olarak DM'lerine girdim ve şöyle dedim: 'Hey, seninle tanıştığıma memnun oldum.' Bu yüzden ilk hamleyi yapmanın utanılacak bir şey olmadığını düşünüyorum."

Hudgens ayrıca yakın zamanda, Tucker'la tanışmadan önce sekiz yıl birlikte olduğu Austin Butler ile 2020'deki ayrılığına da değindi. Geçen hafta verdiği röportajda "Karakterimin büyük bir kısmının ayrılıklarımdan oluştuğunu hissediyorum" dedi. “Son ayrılığımın beni gerçekten çok ama çok özel bir yere fırlattığını hissediyorum açıkçası. Beni doğru kişiye ittin ve buna çok minnettarım çünkü o şimdiye kadar tanıştığım en destekleyici, gerçek ve anlayışlı insan."


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.