VICTORIA BECKHAM, JUSTIN BIEBER’IN HEDİYESİNİ HİÇ BEĞENMEDİ!

“Ölürüm daha iyi.”

Justin Bieber, giyim markası Drew House ile beklenmedik bir hareket yaptı ve Victoria Beckham’a hayvan çizim işlemeli bir Crocs yolladı. Bieber’ın yolladığı hediyeyi Instagram hikayesinden paylaşan Beckham ise hayranlarına bu ayakkabıları giyip giymeyeceğini sordu. Hayranlarının cevaplarını paylaşan Beckham, “Lila Crocs giyecek miyim? Çok yakın bir sonuç çıktı! Ölürüm daha iyi ama yine de teşekkürler Justin Bieber” yazdı. 

Beckham’ın kararı pek de şaşırtıcı değil ancak tüm bu süreç boyunca Bieber’ın yolladığı Crocs’ların satışları tükendi! Daha sonra paylaşımının bir espri olduğunu belirten Beckham, “Beckhamlar yine de seni seviyor Justin Bieber.” yazdı. 

Justin Bieber, paylaşımına cevap vermese de Victoria Beckham’ın moda sektöründeki duruşunu düşünürsek bu tepkisi pek de şaşırtıcı değil. Ocak 2020’de tasarım estetiği ve kişisel stili hakkında konuşan Beckham, sade ve şık stiller tercih ettiğini söylemişti. Kendi markası için tasarım yaparken minimalizme odaklandığını söyleyen Beckham, “Ben müşterilerimin ve markamın DNA’sına bakıyorum ve kendi stilime sadık kalıyorum. Bunları güzel kıyafetlerde, harika silüetlerde ve çoğu zaman bir araya gelmeyen renklerde görüyorum. Bu, podyuma yakışır kıyafetler ve insanların gerçekten giyeceği parçalar arasında ince bir çizgide yer alıyor. Modayı sadece göstermek için tasarlamıyorum. Komplike şeyleri giymeyi sevmiyorum. Her zaman gardırobumda görmek isteyeceğim şeyleri tasarlıyorum.” demişti.