VICTORIA’S SECRET MELEĞİ JASMINE TOOKES EVLENDİ

Büyüleyici gelinliği, Grace Kelly’nin gelinliğinden ilham alınarak tasarlanmış.

Jasmine Tookes, Snapchat yöneticisi Juan David Borrero ile Ekvador'da gösterişli kilise düğünlerinin samimi fotoğraflarını paylaşarak, evliliklerini duyurdu.

“Hala seninle gerçek bir masalda yaşadığıma inanamıyorum @juandavidborrero ❤ 9.4.21. Ben resmen Bayan Borrero'yum”


Jasmine, Zuhair Murad imzalı, uzun kollu, yüksek yakalı, düşes ipeği ve İtalyan tülden yapılmış çıkarılabilir balo etekli özel bir gelinlikle evlendi. Gelinliğinin ilham kaynağının Grace Kelly olduğunu belirtti.

Çarpıcı fotoğraflar, Jasmine'in koridorda yürümesinden yeminlerine kadar törenin hemen her yönünü yakaladı. Sırtından aşağı akan uzun bir duvakla gösterişli beyaz gelinliğiyle kiliseye girerken tüm gözler Jasmine'in üzerindeydi. Çift, sayısız beyaz gülle süslenmiş gösterişli bir mekânda “Evet” dedi.

Yeni Bay ve Bayan Borrero, törenden sonra yeni evlileri yakalayan bir fotoğrafta şefkatle kucaklaşırken birbirlerine çok aşık görünüyorlardı. Nedimeler, ipeksi yeşil elbiseleri ve ellerinde gül buketleri ile törende göz kamaştırdı.

Victoria's Secret üyesi model Romee Strijd, gönderinin altına kalp gözlerini bırakırken, Kelsey Merritt şu yorumu yaptı: "En iyi gün!!!    "

Tookes, Vogue'a markayla ilk moda defilesini yürüttükten sonra Zuhair Murad'ın koridorunda yürümek istediğini bildiğini söyledi. "Ona ilhamımı gönderdim ve şimdiye kadar gördüğüm en güzel ve zamansız elbiseyi çizdi."

Tasarımcıya Instagram'da  “@zuhairmuradofficial klasik, zamansız ve güzel gelinliğimi gerçeğe dönüştürdüğünüz için teşekkür ederim. Bu bir sanat eseri!! İlham kaynağımın kim olduğunu anlayan var mı? Evimde sonsuza kadar böyle sergilemek istiyorum!” yazarak teşekkür etti.


Damat, büyük gün için kruvaze bir smokin giyerek Armani'yi seçti. Tookes, Ritani nişan yüzüğünün yanı sıra Ritani küpeleri ile aksesuar yaparak görünümünün geri kalanını da minimal tuttu. Model, çıkışa, "İkimiz de kıyafetlerimizle olabildiğince klasik ve geleneksel olmak istedik" dedi.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle planlama süreci zor olsa da Tookes, hepsinin sonunda bir araya geldiğini söyledi. Vogue'a verdiği demeçte, "Neyse ki, Ekvador'da aşılar hızla dağıtıldığı için her şey yolunda gitti" dedi. "Ayrıca her zaman bir düğün planlamayı hayal etmişimdir ve içten içe bir etkinlik planlayıcısı olmayı diledim. Yolun her adımından keyif aldım."

Süper model Jasmine Tookes, 2016'dan beri Snapchat'ten Juan David Borrero ile çıkıyor.

Juan, Eylül 2020'de dört yıl sonra Jasmine'e 190 bin sterlin değerinde bir elmas yüzükle evlenme teklif etti. Borrero soruyu özel bir Ritani yüzüğü ile sordu. People özel olarak bildirdi; 18 ayar sarı altından 7 karat oval kesim pırlanta setine sahip.

Jasmine'i Snapchat yöneticisi, onu Utah ve Arizona'daki Colorado Nehri üzerindeki insan yapımı bir rezervuar olan Lake Powell'a sürpriz bir gezi için kaçırdıktan sonra teklifle şok ettiği söyleniyor.

Vogue'a büyük anı hakkında konuşan Jasmine, "Tam bir sürprizdi!" dedi.

Ekvador doğumlu sevgilisinin, toplantı gününden sonra onu götüreceğini ve toplanmak için iki saati olduğunu söyledi. Beklenmedik yolculuğunu şöyle anlatıyor: “Bizi Utah'taki çöl kayalıklarının ortasındaki en güzel, uhrevi gibi tenha bir yere uçuran bir helikoptere atladık. Sadece bizdik.” Model, sevgilisi onu yerde 'WYMM' yazan kayalara getirmeden önce nasıl şampanya yudumladıklarını anlattı. Ne anlama geldiğini anladıktan sonra - Benimle evlenir misin? - Jasmine daha sonra Juan'ın yüzüğü sunduğu benzersiz yolu hatırladı. Devam etti: “Yukarıdan uçan bir insansız hava aracı duydum, altından küçük siyah bir kese ile ipi sarkıyordu. Yüzük ona bu şekilde teslim edildi. Drone yaklaşırken, kutuyu çıkardığı kesenin içine uzandı ve tek dizinin üzerine çöktü.” Çok fazla 'mutluluk gözyaşları' döktüğünü de sözlerine ekledi ve evlenme teklifinin 'hayal edebileceğim en iyi gün' olduğunu söyledi.