VICTORIA'S SECRET MELEĞİ TAYLOR HILL EVLENİYOR

Mutlu evlilik teklifi anını Instagram'da paylaştı!

Taylor Hill evleniyor! Eski Victoria's Secret modeli, 25 Haziran'da Daniel Fryer ile İtalya'daki sahil kaçamağı sırasında nişanlandığını duyurdu. Özel günlerinden fotoğraflarına Instagram'da “En iyi arkadaşım, ruh eşim, seni her zaman seveceğim” yazdı. Tabii ki, ışıltılı yüzüğünü gördüğümüzde, gözlerimizi kaçıramadık.


Hill’in yüzüğü, büyük bir zümrüt kesim merkez taşa ve iki küçük tamamlayıcı küçük taşa sahip. Taylor'ınki gibi üç taşlı yüzüklerin özel bir önemi vardır; birçok kuyumcuya göre taşlar geçmişi, bugünü ve geleceği temsil eder. Bu yüzük stili, gelinler arasında oldukça popülerdir (Meghan Markle de üç taşlı bir yüzük seçti).

2015 yılında Victoria's Secret için modellik yapmaya başlayan Hill, ünlü arkadaşlarından mutluluk dolu yorumlar aldı. Hailey Bieber, Bella Hadid, Chiara Ferragni, Alessandra Ambrosio ve pek çok ünlü, güzel dileklerini fotoğrafın altına yazdı.

Josephine Skriver, "Çooook MUTLU OLUN" diye yazarken, Lily Aldridge de "Omggggg yayyyyy… Tebrikler ❤" diye ekledi. Lais Ribero, "Senin için çooook mutluyum Tay, bunu hak ediyorsun ❤ TEBRİKLER 🍾🎈🎊" yazdı.