WILL SMITH BİR ÖZÜR VİDEOSU YAYINLADI

Chris Rock, henüz Smith ile konuşmaya hazır değilmiş…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 02 Ağustos 2022
WILL SMITH BİR ÖZÜR VİDEOSU YAYINLADI Getty Images

Will Smith’in paylaştığı özür videosuna göre Chris Rock, henüz kendisini affetmeye hazır değil. Rock’un Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yapması üzerine 94. Oscar Ödülleri’nde Chris Rock’a tokat atan Will Smith, bu olaydan dört ay sonra sosyal medya hesaplarından bir özür videosu yayınladı. Videoda Rock’a ulaştığını söyleyen Smith, Rock’un “henüz hazır olmadığı için” kendisiyle konuşmayı reddettiğini anlattı. “Ne zaman konuşmaya hazır olursan buradayım" diyen Smith, “Chris’e ulaştım ve bana gelen mesajda hazır olmadığını söyledi ve hazır olduğunda bana ulaşacak. Chris, sana söyleyeceğim şey, senden özür diliyorum. Davranışım kabul edilemezdi ve ne zaman konuşmak istersen buradayım” diye ekledi. 


Oscar Ödülleri gecesinde ‘King Richard’ filmindeki performansı ilçe ‘En İyi Erkek Aktör’ ödülünü kazanan Smith, aynı zamanda ödül konuşmasında neden özür dilemediğini anlattı. “O noktada kendimi kaybetmiştim. Her şey bulanık” diyen Smith, aynı zamanda videoda Rock’un annesi Rose Rock’tan da özür dilemek istediğini söyledi. Rose Rock, geçtiğimiz Nisan ayında, “Chris’e tokat attığı zaman, hepimize tokat attı. Çünkü benim çocuğumun canını yaktığınız zaman, benim de canımı yakmış oluyorsunuz” demişti. 

“It’s been a minute…” başlıklı videosunda, bu kadar fazla insanın canının yanacağını fark etmediğini söyleyen Smith, “Annesinin verdiği bir röportajı izledim. Bu an ile ilgili fark ettiğim şey, hiç düşünmüyordum ama bu an çok fazla insanın canını yaktım. Bu yüzden Chris’in annesine de özür dilemek istiyorum, Chris’in ailesine de özür dilemek istiyorum, özellikle Tony Rock. Çok iyi bir ilişkimiz vardı. Tony Rock benim adamımdı. Bunu tamir etmem çok zor” dedi. 

Videonun sonunda son üç aydır Rock’a yaşattığı anı düşündüğünü söyleyen Smith, “Son üç aydır o anı canlandırıyorum ve yaşanan şeyin kompleksliğini anlamaya çalışıyorum. Bunu şu an deşifre etmeye çalışmayacağım ama size söyleyebileceğim şey, hiçbir yanım o anda davranışlarımın doğru olduğunu düşünmüyor,” dedi. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.