YENİ ‘BATMAN’ FİLMİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Şimdiden tüylerimiz diken diken oldu!

Yeni ‘Dark Knight’ karakteri ile tanışmaya hazır mısınız? 16 Ekim’de DC FanDome etkinliğinde ilk teaserın yayınlanmasının ardından yeni Batman’imizin Robert Pattinson olduğunu ve Catwoman’ın ise Zoe Kravitz olduğunu görmüştük. Colin Farrell’ın da yer aldığı teaser hepimizi heyecanlandırmayı başarmıştı. Yeni filmde bizi sadece Gotham City’i suçlardan korumaya çalışan Batman değil Catwoman ile ilişkisi de meraklandırıyor. 

‘The Batman’ filminin Ben Affleck’in ‘Justice League’ adlı bir başka Batman filmi ile aynı zamanda yayınlanmayacağını doğrulayan yapımcı Walter Hamada, ‘The Batman’ filminde Zoe Kravitz ve Robert Pattinson’ı göreceğimizi belirtti. ‘Justice League’ filminde ise Batman pelerinini Ben Affleck giyerken filmde kendisine Aquaman rolünde Jason Momoa, Wonder Woman rolünde Gal Godot ve Superman rolünde Henry Cavill eşlik ediyor. 

Pandemi sebebiyle prodüksiyonu ertelense de ‘The Batman’ filmini 4 Mart 2022’de izleyebileceğiz. Sinemalarda vizyona girecek olan ‘The Batman’ filmini aynı zamanda 19 Nisan’da HBO Max üzerinden de izleyebileceksiniz. 27 Aralık’ta yayınlanan ilk uzun fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz…