YENİ GOSSIP GIRL DİZİSİNİN İLK TEASERI YAYINLANDI

“Bahse girerim beni tekrar iş başında göreceğin için heyecanlısın. Unutma, gözüm sende. 8 Temmuz’da görüşürüz. XOXO, Gossip Girl”

Sabırsızlıkla beklediğimiz yeni Gossip Girl dizisinin ilk teaserı yayınlandı. Kabul edelim; hepimiz fazlasıyla heyecanlandık.

Gossip Girl, yeni bir NewYork hazırlık sınıfı için işleri karıştırmak üzere geri döndü. Tahmin edin başka kim döndü! Kristen Bell, yeni Gossip Girl’in ilk fragmanında New York'un Yukarı Doğu Yakası sosyal hayatının keskin dilli ve cesur sesi olarak geri dönüyor.

Herkesin kirli çamaşırlarını internetten yaymayı seven Gossip Girl, sekiz yıldır uykuda. Ama şimdi, yeni nesil seçkin NYC özel okul gençleri için işleri sarsmak için yeniden geldi. 

Gossip Girl web sitesi karardıktan sekiz yıl sonra... Yeni nesil New York özel okul gençleri, Gossip Girl’in sosyal gözetimi ile tanışacak. Yeni seri, aradan geçen yıllarda sosyal medyanın - ve New York manzarasının - ne kadar değiştiğine değinecek.

"Sırlar eğlenceli değil... Gossip Girl'den gelmedikleri sürece. Geri döndü ve her zamankinden daha kötü. Merdivenlerde görüşürüz.  XOXO, Gossip Girl”Instagram hesabında yapılan paylaşımın beğeni ve yorumları ise hayranların heyecanının göstergesi...

“Bahse girerim beni tekrar iş başında göreceğin için heyecanlısın. Unutma, gözüm sende. 8 Temmuz’da görüşürüz. XOXO, Gossip Girl”


Yeni “Gossip Girl” kim? Bunu zamanla ve heyecanla göreceğiz.

YENİ GOSSIP GIRL DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

YENİ ‘GOSSIP GIRL’ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY “XOXO, Gossip Girl.”

Etİketler