YENİ GOSSIP GIRL’ÜN KADROSU BELLİ OLDU

Upper East Side’ın yeni sakinleri…

Yeni dijital platform HBO Max, Gossip Girl’ün yeniden çekildiğini duyurmuştu. Geçtiğimiz Pazartesi günü Manhattan’ın yeni elitlerini açıklayan HBO Max, Gossip Girl hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin güncel versiyonunda; ‘The Perfectionist’ dizisinden Eli Brown, ‘Chilling Adventures of Sabrina’ dizisinden Whitney Peak ve ‘Code.Black’ dizisinden Emily Alyn Lind yer alıyor. Karakterlerin detayları henüz gizli tutulsa da Lind’in Audrey adında genç bir liseliyi oynayacağı söylendi. 



Yeni Gossip Girl kadrosunun geri kalanı açıklanmadı ancak yapımcı Joshua Safran, dizi oyuncularının orijinal versiyonundan çok daha çeşitli olacağını vurguladı. “Orijinal kadroda herkesi temsil eden bir karakter yoktu. Sanırım dizide bulunduğum sürece oradaki tek eşcinsel yazar bendim. 90’lı yıllarda New York’ta özel bir okula gittim ve Gossip Girl o zamanı bile yansıtmıyordu,” diyen Safran yeni kadronun birçok ırktan ve kişilikten karakterleri içereceğini vurgulamıştı. 

Gossip Girl’ün orijinal kadrosunda yer alan Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford ve Ed Westwick’in bölümlere ziyaretçi olarak gelip gelmeyecekleri doğrulanmadı ancak kadronun yeni versiyonda uzun dönemli yer almayacağı önceden belirtilmişti.