YENİ HALİNDE ADELE’İ TANIYABİLECEK MİSİNİZ?

32. yaş gününü kutlayan Adele, yeni görüntüsünü takipçileri ile paylaştı…

Salı günü 32. yaşını kutlayan Adele, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile hayranlarının güzel dilekleri için teşekkür etti. “Doğum günü sevginiz için teşekkür ederim,” yazan Adele, “Umarım hepiniz bu çılgın zamanlarda güvenli ve sağlıklısınızdır” diye ekledi. Aynı zamanda küresel Coronavirüs pandemiği boyunca bizim için hayatlarını riske atan sağlık görevlileri ve çalışanlarına teşekkür eden Adele, “Gerçekten bizim meleklerimizsiniz,” dedi. 


Dev bir çiçek çelengi önünde durduğu bir fotoğrafını paylaşan Adele, Elzinga'dan siyah bir mini elbise ve topuklu ayakkabı giydi. Saçlarını açık bırakan Adele, yeni görüntüsü ile takipçilerini şaşırttı. Uzun süredir sosyal medyadan uzak kalan Adele, dört ay sonra ilk fotoğrafını doğum günü için paylaşmış oldu. En son Aralık 2019’da Dr. Seuss’un Grinch karakteri olarak bir fotoğraf paylaşan Adele, bu süre içinde birkaç kez paparazziler tarafından tatildeyken görüntülenmişti.Uzun süredir Adele’den yeni bir albüm bekleyen hayranları, en son Adele’i 2015’te “25” albümü ile dinlemişlerdi. Geçtiğimiz Şubat ayında arkadaşının düğününe katıldığı zaman yeni müziklerin yolda olduğunu söyleyen Adele, henüz yeni albümü konusunda bir bilgi paylaşmadı. 

Geçtiğimiz sene bir değişim sürecine giren Adele, Eylül’de eşi Simon Konecki’den boşanma kararı almıştı. E! News’un Şubat ayındaki haberine göre eğitmeni ile beraber farklı spor salonlarına giden Adele, pilates dersleri almaya başladı. Kilo vermek yerine oğlu Angelo için sağlıklı olmak isteyen Adele, zor olsa da kendine yeni bir antrenman rutini geliştirdi. Şimdi ise hayranlarının karşısına bambaşka biri olarak çıkan Adele, sağlıklı görüntüsü ile herkesin beğenisini topladı!

Etİketler