Yeni James Bond, Aaron Taylor-Johnson Mı Olacak?

007 rolü teklif edilen Taylor-Johnson, Daniel Craig'in yerini almaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Buse Saray BUSE SARAY 19 Mart 2024
Yeni James Bond, Aaron Taylor-Johnson Mı Olacak? Getty Images

Aaron Taylor-Johnson, Daniel Craig'in ayrılmasının ardından bir sonraki 007 mi olacak?33 yaşındaki İngiliz aktörün, Craig'in 15 yıl boyunca canlandırdığı karakterin yerini alacağını iddia ediyor. Bir kaynak, şöyle diyor: "Bond, eğer kabul etmek isterse Aaron'ın işidir. Resmi teklif masada ve geri dönüş bekleniyor."

56 yaşındaki Craig, 2019'da 2021'de yayınlanan No Time To Die filminin, son James Bond filmi olacağını açıkladı. O zamandan beri, onun yerine kimin geçeceği konusunda spekülasyonlar sürüyordu. Söylentiler arasında Tom Hardy, Bridgerton oyuncusu Regé-Jean Page ve Idris Elba yer alırken, rolün Aaron Taylor-Johnson'a teklif edildiği iddia edildi.

Eon Productions, 26. James Bond filmi için bu yılın ilerleyen zamanlarında çekimlere başlamayı umuyor. Kick-Ass, Tenet ve Bullet Train gibi yapımlarda yer alan 33 yaşındaki Taylor-Johnson, rol için tercih ettikleri kişi.

Başka bir kaynak ise "İçeriden gelen bilgiye göre, Aaron önümüzdeki günlerde sözleşmesini imzalayacak ve büyük duyuru için hazırlıklara başlayabilirler" dedi.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.