YENİ RYAN GOSLING FİLMİ YOLDA

Only God Forgives'in fragmanını izleyin


Geçtiğimiz günlerde oyunculuğa ara vereceğini söyleyerek bizleri üzen Ryan Gosling, yeni bir fragmanla karşımızda. Eva Mendes ve Bradley Cooper'la başrolü paylaştığı, 32. İstanbul Film Festivali'nde gösterilen The Place Beyond The Pines'dan sonra, Drive'ın yönetmeni Nicolas Winding Refn'le çektiği Only God Forgives'in de fragmanı yayınlandı. Gosling filmde, Tayland'da boks klübü işleten ve uyuşturucu işine karışan Julian karakterini oynuyor.

Geçtiğimiz hafta ELLE.com'a verdiği röportajda The Place Beyond The Pines'dan söz eden Gosling, Blue Valentine'da çalıştığı Derek Cianfrance'la tekrar bir araya gelerek güzel bir hikayeye imza attıklarını söyledi. İlk başta yüz dövmesini kabul etmeyen oyuncu, bunun çok rahatsızlık verici bir durum olduğunu, çekim süresince fotoğraflanmak istemediğini itiraf etti. Bunun yanı sıra, bu utanç durumu sayesinde karakterinin nasıl bir durumda olduğunu hissettiğini de ekledi. Filmde küçük bir oğlu olan Gosling'e, "Çocuk sahibi olmak ister misiniz?" diye sorulduğunda "Filmde çocuğumu oynayan Tony'yi çok sevdim. Eğer bütün çocuklar onun gibiyse sanırım isterim" diye cevaplıyor.

Sevgilisi Eva Mendes ve setteki diğer oyuncularla iyi anlaştığını ve bunun filmin yönetmeni Derek Cianfrance'ın başarısı olduğunu söyleyen oyuncu, şu sıralar yönetmenliğini yaptığı ilk filmi "How To Catch A Monster" için çalışıyor. 2014'te vizyona girecek olan filmin başrollerinde Eva Mendes, Christina Hendricks ve Saoirse Ronan gibi isimler yer alıyor. 32. İstanbul Film Festivali'nde gösterilen The Place Beyond Pines'ın (Babadan Oğula) vizyon tarihi 14 Haziran 2013 olarak belirlenirken, Amerika'da 19 Temmuz'da vizyona girecek Only God Forgives'in Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil. Only God Forgives'in ilk fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.