SEX AND THE CITY'DEN ÜZEN HABER!

Mr. Big, neredesin?

‘Sex and the City’ serisinin ‘An Just Like That’ adı ile geri dönmesine çok sevinmiştik ancak Samantha karakterini canlandıran Kim Cattrall’ın seride olmayışı sevincimizi kuşağımızda bırakmıştı. Şimdi ise üzülerek bir kötü haber daha vereceğiz… Carrie Bradshaw’un büyük aşkı, serinin ve filmin olmazsa olmazı, Mr. Big, ‘And Just Like That’ yapımında yer almayacak. Chris Noth tarafından canlandırılan Mr. Big / John James Preston karakterini, yeni uyarlamada görmeyeceğiz. 


Carrie Bradshaw’un ilk sezondan son sezona kadar vazgeçemediği aşkı olan Mr. Big, filmlerde de önemli bir karakter olarak yer almıştı. Mr. Big karakterinin ‘And Just Like That’ senaryosundan nasıl ayrıldığı merak konusu olurken, 2018’de Sex and the City’nin 3. Filmi söylentileri dolaşırken Mr. Big’in filmde öleceği söylenmişti. Kim Cattrall’ın yer almak istemeyişi ile iptal olan ‘Sex and the City 3’ filmi ile Mr. Big’in kaderi de değişmiş olmuştu, en azından bir süre için…

‘Origins’ podcastinin sunucusu James Andrew Miller, ‘Sex and the City 3’ senaryosunu okuduktan sonra, “Kim’e yakın insanlar, Kim’in senaryoda Samantha ile ilgili bir gelişme olmadığını gördüğünü söylediler. Aynı zamanda Mr. Big’in duşta kalp krizi geçirerek öldüğü bir sahne de var ve bu film senaryosunun başlarında oluyor. Filmin geri kalanı dört kadının arkadaşlığı yerine genelde Carrie’nin Mr. Big’in ölümünü atlatmasını konu alıyor” demişti. 

Podcast yayınında bir röportaja katılan Chris Noth ise ‘Sex and the City 3’ senaryosunu duyduğunu söyleyerek, “Klişe şeylerden gerçekten nefret ediyorum ve bunun sebebi biraz alaycı olmam olabilir. Yani, ilk filmde ayakkabı dolabındaki sahne—nefret etmiştim. İkinci filmin sonunda beni kandırdıktan sonra ona, ‘O zaman sana daha büyük bir pırlanta yüzük verme zamanı,’ dediğim sahneden de nefret etmiştim. Bu saçma şeylerden gerçekten nefret ediyorum ve bu gereksiz derecede duygusal ve romantik şeyler gerçekliği yansıtmıyor,” demişti. 

Page Six’in haberine göre Chris Noth gibi Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) karakterinin eşi Steve Brady’i oynayan David Eigenberg de ‘And Just Like That’ yapımında yer almayacak. Eigenberg’in temsilcisi, Page Six’in haberinden sonra bir düzeltme yaparak, oyuncunun hala anlaşma sürecinde olduğunu söyledi. 

Etİketler