YENİ ŞİRİNE İLE TANIŞIN: RIHANNA!

Riri, yeni aksiyon yapımında Şirine’yi seslendirecek ve film için yeni müzikler yaratacak.

Buse Saray BUSE SARAY 28 Nisan 2023
YENİ ŞİRİNE İLE TANIŞIN: RIHANNA! Getty Images

Rihanna, Paramount Animation'ın yeni canlı aksiyon yapımı "Şirinler" filminde, "Şirine" karakterini seslendirecek. Süperstar, perşembe günü Las Vegas CinemaCon'daki etkinlikte sürpriz bir şekilde görünerek duyuruyu yaptı. Şirine rolü için "Bu bir zevk, animasyon yapmak benim için eğlenceli bir yolculuk” dedi.Şarkıcı, Paramount Animation başkanı Ramsey Naito ile birlikte Caesar's Palace sahnesinde "Şirin Baba rolünü almaya çalıştım ama olmadı" diye şaka yaptı. Rihanna'nın başrol oynayacağı (seslendireceği), orijinal müzikler yaratacağı ve seslendireceği, yaklaşan projenin yapımcılığını üstleneceği ortaya çıktı.


Geniş bir denim pelerin giyen Riri, ikinci çocuğuna hamileliğinin üçüncü üç aylık döneminde olduğunu da doğruladı.

Rihanna daha önce dünya çapında gişede 380 milyon doların üzerinde hasılat yapan DreamWorks animasyon filmi “Home”a ses vermişti. Canlı aksiyon filmleri arasında "Battleship", "This Is the End", "Valerian and the City of a Thousand Planets", "Ocean's 8" ve "Guava Island" yer alıyor.


Belçikalı sanatçı Peyo'nun çizgi romanlarına dayanan küçük mavi yaratıklar kabilesi, daha önce Sony Pictures'da on yıldan uzun bir süre önce başlayan modern bir seriden yararlanıyordu.

Önceki Şirineler arasında Demi Lovato ve Katy Perry yer alıyor. Cinderella, The Secret of NIMH ve Alice in Wonderland'de karakterleri seslendiren Lucille Bliss, 1980'lerin TV dizisinde Şirine'yi seslendirdi. Ancak Rihanna da işin içindeyken, "Work, work, work, work, work, work" şarkısını “Smurf, Smurf, Smurf, Smurf, Smurf, Smurf” olarak duyma ihtimali çok yükseldi.


Film 14 Şubat 2025'te sinemalarda olacak. Senaryoyu Pam Brady yazdı ve film yapımcıları Chris Miller ve Matt Landon filmin ortak yönetmenliğini üstleniyor. Filmin ismi de henüz açıklanmadı.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.