YOLANDA HADID SÖYLENTİLERİ DOĞRULADI

Gigi Hadid gerçekten hamile!

Bu haftanın gündemi Gigi Hadid’in hamilelik söylentileri diyebiliriz! Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan dedikoduların doğru olup olmadığını merak ederken Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid haberleri doğruladı. Hollanda’da ‘RTL Boulevard’ adlı bir televizyon şovuna açıklama yapan Yolanda Hadid, sessizliği bozdu. Instagram’da paylaşılan açıklamada Yolanda, Gigi’nin Eylül ayında doğum yapmasını beklediklerini söyledi. 

TMZ’nin haberine göre 20 haftalık hamile olan Gigi’nin bir kız beklediği belirtilmişti. Ayrılıp barıştığı sevgilisi Zayn Malik ile ilk bebeklerini bekleyen Gigi, henüz haberleri doğrulamasa da annesi Yolanda Hadid, merakımızı giderdi!RTL Boulevard’a “Sırrımızın açığa çıkmasına şok olduk. Tabiiki heyecanlıyız. Eylül ayında anneanne olacağım için çok heyecanlıyım, özellikle annemi bu kadar kısa bir süre önce kaybettikten sonra. Ama bu hayatın güzelliği, bir ruh bizi bırakıyor ve yeni bir ruh geliyor. Kendimizi çok şanslı hissediyoruz,” diyen Yolanda Hadid haberin basına sızmasına şaşırdıklarını dile getirdi. 

Annesinin aksine, Gigi’nin babası Mohamed Hadid geçtiğimiz günlerde katıldığı bir Instagram canlı yayınında bu konu hakkında konuşmamayı tercih etti. “Genelde ailem hakkında konuşmuyorum bu nedenle şimdilik bunu bir kenara bırakalım. Birçok şeye alışmam gerekiyor bu nedenle bu konuyu bir sonraki sohbetimize bırakalım,” diyen Mohamed Hadid, Al Jadeed TV’ye konuştu. Buna ek olarak hamilelik haberlerinden beri Gigi ile konuşmadığını söyleyen Mohamed Hadid, “Önce bunu bir sindireyim ve onunla konuşayım çünkü gerçek olup olmadığına emin değilim. Ancak eğer hamileyse, bebek ve Gigi sağlıklıysa çok mutlu olurum. Beni ilgilendiren şeyler bunlar. Onunla gurur duyarım. Ama şimdilik emin değilim ve bu nedenle size cevap veremeyeceğim,” diye ekledi.