YOU 3. SEZON HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

Yayın tarihi, konusu, oyuncuları...

Dizinin ilk sezonunda Joe, ilk görüşte aşık olduğu Beck’in kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Zamanla Beck’i takıntı haline getirmesini ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal almasıyla yaşanan olayları izlemiştik. Sezon sonunda Beck’i öldüren Joe’nun hayatı, uzun zamandır kayıp olan eski sevgilisi Candace Stone’nun aniden ortaya çıkmasıyla alt üst olmuştu. 

Dizinin 2. sezonunda Candace'in Joe'nun hayatını cehenneme çevirmeye yemin ettiğini görüyoruz. Joe, Candace’ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için Los Angeles’a yerleşirken; yeni şehrinde üst sınıf bir markette çalışan ve şef olarak yaşamını sürdüren Love adında olağanüstü bir kadına aşık oluyor. Bu noktadan sonra Joe'nun, Love sayesinde gerçek aşkı yakalayıp yakalamayacağı sorusuna yanıt arayışını izledik. Ancak, 3. sezon finalinde, Love'ın da Joe gibi takıntılı bir katile dönüşmesi kimsenin beklediği bir şey değildi.

Netflix 14 Ocak’ta yaptığı açıklama ile resmi olaarak 3. sezon onayını açıkladı.

3. sezonda Penn Badgley ve Love karakterini canlandıran Victoria Pedretti‘nin rollerine geri dönecek. Dizinin yayın tarihi henüz netlik kazanmasa da 2021'in ilk çeyreğinde izleyicilerle buluşacağı konuşuluyor.

Caroline Kepnes’in çok satan romanından uyarlanan dizinin 3. Sezonunu beklerken eğer izlemediyseniz veya tekrar izlemek isterseniz dizinin önceki bölümlerine Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etİketler