‘YOU’ ÜÇÜNCÜ SEZON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Üçüncü sezon çekimleri başladı!

 ‘You’ dizisinin ikinci sezonunun yayınlanmasının sadece birkaç hafta sonra dizinin üçüncü sezonu yapımcılar tarafından doğrulandı. Variety’nin haberine göre 2021’de Netflix’e geri dönecek olan dizide yine Penn Badgley ve Victoria Pedretti’yi izleyeceğiz. Bu sonbahar aylarında üçüncü sezon çekimlerine başlayan ‘You’ kadroya 13 yeni isim ekledi! İkinci sezondan birçok isim devam ederken, yepyeni oyuncuları da yeni sezonda izleyeceğiz. Yine tüyler ürpertici bir sezon ile seyirciyle buluşmayı bekleyen üçüncü sezon hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda görebilirsiniz…

"YOU" DİZİSİNİN ÜÇÜNCÜ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI?

Netflix’in resmi Twitter hesabı, 2 Kasım’da ‘You’ serisinin üçüncü sezon çekimlerinin başladığını doğruladı. “Joe Goldberg’den her zaman 2 metre uzakta durmanızı tavsiye ediyoruz. You 3. Sezon prodüksiyona geri döndü,” yazan Netflix sayfası, Badley’nin maskeli bir fotoğrafını paylaştı.  "YOU" DİZİSİNİN ÜÇÜNCÜ SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Variety’nin haberine göre 10 bölümden oluşan üçüncü sezon, 2021’de Netflix üzerinden vizyona girecek. İkinci ve üçüncü sezon arasındaki bekleyiş birinci ve ikinci sezon arasındaki bekleyişten biraz daha uzun sürse de, yeni sezonun oldukça heyecanlı olacağı tahmin ediliyor!

"YOU" DİZİSİNİN ÜÇÜNCÜ SEZON KADROSU

Doğrulanan haberlere göre Joe Goldberg’ü canlandıran Penn Badgely ve Love Quinn karakterini canlandıran Victoria Pedretti, üçüncü sezonda da başrolde olmaya devam edecekler. Serinin orijinal yapımcıları Sera Gamble ve Greg Berlanti üçüncü sezonda da yapım ekibinde yer alırken, ikinci sezonda gördüğümüz isimlerin geri dönüp dönmeyeceği kesin değil. Yeni bir sezon ile yeni isimlere hoş geldin diyen ‘You’ serisi, 16 Ekim’de ‘You’ evreninin genişlediğini duyurmuştu. Travis VanWinkle ve Shalita Grant’in kadroya dahil olduğunu duyuran Netflix, “Shalita Grant, Sherry adında bir inluencer anneyi canlandıracak. İlk bakışta cana yakın görünen Sherry, aslında Love’ı sosyal çevrelerine dahil etmiş gibi davranan kötü bir kız. Travis VanWinkle varlıklı Cary karakterini canlandıracak. Cary’i de Joe’nun yeni arkadaşı olarak göreceğiz” diye bir açıklama yaptı. 

Scott Speedman, Tati Gabrielle ve Saffron Burows (Getty Images)

Bu açıklamadan sonra Deadline’ın haberi ile Scott Speedman’ın da yeni sezona dahil olacağı duyuruldu. Başarılı bir CEO’yu canlandıracak olan Speedman, gizemli bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Kasım ayı ile birlikte kadro konusunda daha çok bilgi veren Netflix, ikinci sezonda Love’ın annesi Dottie’yi canlandıran Saffron Burrows’un yeni sezonda da olacağını bildirdi. Kadroya geri dönen isimler arasında Marienne karakterini canlandıran Tati Gabrielle ve üniversite öğrencisi Theo’yu canlandıran Dylan Arnold da var. 

Geri dönen isimlerin yanı sıra yeni yüzleri de göreceğimiz üçüncü sezonda; yaşam koçu Kiki karakterini canlandıran Shannon Chan-Kent, kütüphaneci Dante karakterini canlandıran Ben Mehl, dedikoducu bir baba karakteri Andrew’u canlandıran Chris O’Shea, Kiki’nin varlıklı eşi Brandon’u canlandıran Christopher Sean, Andrew’un avukat eşi Jackson’u canlandıran Bryan Safi, Jeoloji Profesörü Gil’i cnalandıran Mackenzie Astin, terapist Dr. Chandra’yı canlandıran Ayelet Zurer ve genç Joe Goldberg’ün arkadaşı Paulie’yi canlandıran Mauricio Lara var. Jack Fisher’ı genç Joe Goldberg olarak göreceğimiz üçüncü sezonda Joe’nun küçüklüğüne birçok ‘flashback' sahnesi olacağı söylendi. Çocukluğunda zorbalığa maruz kalan Joe’nun hassas yönleri üçüncü sezonda ortaya çıkacak. 

Michaela McManus, Bryan Safi ve Ayelet Zurer (Getty Images)

Yeni sezonda yer alacak isimlerin sonuna geldiğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Natalie karakterini canlandıracak olan Michaela McManus, Joe’nun yeni romantik partneri olacak! Joe’nun yeni komşusu olan Natalie, güçlü bir adam ile evli ve hem profesyonel hem de sosyal hayatında oldukça başarılı bir kadın. Çevresinden yeteri kadar tatmin olmayan Natalie’nin gizli bir hayat sürdüğü söylenirken, Joe, üçüncü sezonda Natalie hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışacak. 

YOU DİZİSİNİN ÜÇÜNCÜ SEZONUN KONUSU

‘You’ serisinin üçüncü sezonu öncekilerden çok daha beklenmedik olaylar ile dolu! Caroline Kepnes’ın aynı isimdeki romanından uyarlanan ilk sezonun ardından ikinci sezon ise devam kitabı olan ‘Hidden Bodies’ romanından uyarlanmıştı. Ancak roman serisinin üçüncü bir kitabı yok! Bu nedenle ‘You’ serisinin üçüncü sezonu hayranların ilgisini daha da çok çekti. Üç yıl önce yeni bir devam kitabı yazıp yazmayacağı konusunda bir hayranına cevap veren Kepnes, “Daha fazla Joe göreceksiniz" demişti. 


Joe’nun eski alışkanlıklarını bırakıp ‘normal’ bir hayat yaşamasını bekliyorsanız, bunun pek mümkün olmadığını söylemek istiyoruz. Caroline Kepnes’in ‘Hidden Bodies’ adlı ikinci romanından esinlenen ‘You’ serisi Joe’nun sevgilisi Love’ın düşündüğümüz kadar normal biri olmadığını göstermişti. Ancak Netflix bu uyarlamayı biraz daha abartarak, Love’ı bir seri katile dönüştürmüştü. Bu nedenle Joe ve Love’ın üçüncü sezonda vicdanları ile mücadele edeceklerini tahmin ediyoruz. Durum daha komplike hal alırken, ikinci sezonun sonunda Love’ın hamile olduğunu öğrenmiştik. Bu seri katil çiftin nasıl bir çocuk büyüteceğini çok merak ediyoruz! Üçüncü sezonda Joe ve Love’ın yeni bebeklerini karşılamaları yer alırken aynı zamanda Joe’nun yan komşularına geliştirdiği takıntıyı da izleyeceğiz.