ZENDAYA HAMİLELİK SÖYLENTİLERİNE INSTAGRAM’DAN CEVAP VERDİ

“İşte bu yüzden Twitter’dan uzak duruyorum…”

Zendaya hamilelik söylentilerine Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Tom Holland’ın bebeğine hamile olduğu dedikodularını aydınlığa çıkaran Zendaya, sosyal medyadan beklenmedik bir cevap verdi. 15 Haziran’da Zendaya, kendisini taklit etmeye çalışan bir hayranı tarafından yapılan sahte bir hamilelik paylaşımını yayınladı. Sahte gönderide bir bebeğin sonogramının yanı sıra "Seni seviyorum. Yolun yarısında" ve ‘Spider-Man: No Way Home’ filminin oyuncusu Marisa Tomei tarafından yapılan sahte bir yorum yer alıyordu.


Daha sonra siyah bir ekran üzerine yorumunu paylaşan Zendaya, “Bakın işte bu yüzden Twitter'dan uzak duruyorum. Sadece sebepsiz yere bir şeyler yapıyorlar… Her hafta. Her neyse, Challengers'ı çekmeye geri dönelim,” yazdı. TikTok gönderisi sahte olsa da Zendaya'nın sevgilisi Tom Holland, daha önce 2021'de People ile yaptığı röportajda gelecekte bir aile kurmak istediğini anlatmıştı "Çocukları seviyorum. Baba olmak için sabırsızlanıyorum - bekleyebilirim ve yapacağım, ama bekleyemem!" diyen Holland, “Bir düğünde veya partideysem, her zaman çocukların masasında takılıyorum. Babam benim için çok iyi bir rol model oldu. Sanırım bunu ondan aldım. Bu yüzden ilkokul öğretmeni ya da onun gibi bir şey olacağımı düşünüyordum,” diye eklemişti. 


Holland, Eylül 2021'de Zendaya'nın doğum gününde Instagram’dan tatlı bir fotoğraf paylaşarak ilişkilerini doğrulamıştı. Aynı şekilde geçtiğimiz haftalarda Holland’ın doğum gününü Instagram üzerinden kutlayan Zendaya, "Beni en mutlu eden kişiye doğum günlerinin en mutlusu olsun,” yazmıştı. 


Etİketler