ZENDAYA KARANTİNADA GİZLİCE FİLM ÇEKMİŞ!

"Uyulması gereken çok fazla sağlık ve güvenlik kuralları vardı. "

Koronavirüs nedeniyle Euphoria'nın 2. sezon seti durdurulsa da dizinin yönetmeni Sam Levinson ve yıldızı Zendaya, karantina sürecinde bir film çekmeyi başardı. İkili, Malcolm & Marie adlı filmi sette sınırlı bir ekiple ve gizlice çekmiş. Filmde Zendaya'ya John David Washington eşlik ediyor.

Filmin çıkış tarihi ve hikayenin konusu gibi detaylar hala gizli tutuluyor. Ancak, Deadline'ın haberine göre Malcolm & Marie, "dünyanın şu anda yaşadığı bir dizi sosyal temayı işlerken, Marriage Story'den izler de taşıyor." Zendaya filmi, Instagram'da yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Peki bu filmi ne zaman ve nasıl yaptılar? Çekimler, 17 Haziran'dan 2 Temmuz'a kadar Carmel, Kaliforniya'daki eko-bilinçli ve mimari açıdan çarpıcı Caterpillar House'da gerçekleşti. Deadline'a göre, tüm ekip Covid-19 testinden geçti ve çekimlerin başlamasından iki hafta önce Monterrey'de karantinaya alındı.

Prodüksiyon süresince, ekibin takip etmesi gereken sayısız sağlık kuralı vardı. Aktörler ve film ekibi, Caterpillar House'un geniş ama özel mülkiyetinde kalırken maske takmak ve sosyal mesafeyi korumak zorundaydı. Kimsenin mülkü terk etmesine izin verilmedi. Tüm yemekleri yapan şef bile ekip ile birlikte karantinaya alındı. Sette aynı anda 12'den fazla kişinin bulunması, ekip ve aktörler arasında fiziksel temas yasaktı. Aktörler kendi mikrofonlarını kendileri taktı ve kendilerini giydirdiler. Eşyalar günlük olarak sterilize edildi ve çekim öncesi ve sonrasında ateş ölçümleri yapıldı. 

Şimdi asıl soru: nasıl bir film bizi bekliyor?


Etİketler