ZENDAYA, MÜZİĞE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Hayranları, müziğe geri dönmesi için Zendaya'yı destekliyor.

Emmy ödüllü Euphoria oyuncusu Zendaya, HBO Max'in müzik bestecisi Labrinth ile işbirliği yaptıktan sonra müziğe geri mi dönüyor?

2013 yılında kendi adıyla bir albüm çıkaran oyuncu, dizinin ikinci sezonundan iki şarkının ortak yazarlığını yaptı: “I'm Tired” ve dizinin ikinci sezon finalinde prömiyeri yapılan ve söylenen “Elliot's Song”. Zendaya ayrıca ikinci şarkının film müziği versiyonuna yedek vokal sağladı.

Geçen Cuma günü Zendaya, hit HBO dizisinin 2. sezonunda yer alan iki şarkı için vokal ödünç verdikten sonra müzik endüstrisine "minik dalışını" destekleyenlere teşekkür etti.

"Birkaç nedenden dolayı müzikten bir süre önce ayrıldım, ama yine de onu gerçekten seviyorum, bu yüzden son birkaç gündür sadece biraz müziğe geri dönmek için aldığım nezaket ve destek, benim için mutlak dünya..teşekkürler<3" diye yazdı.


İçten gelen mesaj, Zendaya'nın Euphoria'nın müzik bestecisi Labrinth ile birlikte söylediği “I’m Tired” düetinin yayınlanmasından sonra geldi. Şarkı, 2. sezon finalinde yer almasının ardından 27 Şubat'ta tüm büyük yayın platformlarına ulaştı.

Kariyeri oyunculuk üzerine kurulu olsa da, Zendaya'nın vokal yetenekleri başından beri mevcuttu. Kidz Bop ve Disney Channel'da şarkı söylemenin yanı sıra Shake It Up! ve K.C. Gizli görevde olan Zendaya, 2013'te kendi adını taşıyan ilk albümünü yayınladı ve daha sonra müzikten uzaklaşmadan önce "Replay" ve "Something New" adlı ara şarkılara sahipti.

Son tweet'i müzikten uzaklaşmanın nedenlerini açıklamasa da, yıldız geçen yıl Issa Rae'ye röportajında kötü sözleşmeler nedeniyle bilerek müzikten ayrıldığını söylemişti.

Euphoria'nın üçüncü sezonunun 2024'te geleceği söylentileri ile gelecekte Zendaya'nın müzikal yeteneği hakkında daha fazla şey duyacağımızı umuyoruz.


Etİketler