Zendaya Müzik Kariyeri Hakkında Konuştu

Yıldız, ikinci bir albüme dair düşüncelerinden bahsetti.

Buse Saray BUSE SARAY 27 Nisan 2024
Zendaya Müzik Kariyeri Hakkında Konuştu Getty Images

Zendaya'nın oyunculuk kariyeri son on yılda yükselişe geçti ancak yıldızın birden fazla yeteneği var. Ayrıca şarkı söyleyebiliyor ve kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümünü 2013'te yayınladı. Ancak Zendaya, The Jennifer Hudson Show'un Cuma günkü bölümünde müzik kariyerine dönmek için doğru zamanlamayı beklediğini açıkladı. Henüz ikinci bir albüme dair bir işaret yok.Challengers oyuncusu Jennifer Hudson'a "Müziği seviyorum ve bu benim için özel bir şeydi" dedi.

Zendaya, 2023'te Coachella'da sahne aldı ve Labrinth ile birlikte HBO'nun Euphoria programında yer alan "I'm Tired" ve "All for Us" şarkılarını şarkı söyledi. Bu anlar izleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılandı ve hayranlar sosyal medyadaki klipler karşısında çılgına döndü. Hayranlarına bir tweet'le yanıt verdi: "Birkaç nedenden ötürü uzun zaman önce müzikten uzaklaştım ama yine de müziği gerçekten seviyorum, bu yüzden son birkaç günde sadece küçük bir parmak ucuyla biraz müziğe geri dönmek için aldığım nezaket ve destek, benim için mutlak bir dünya anlamına geliyor..teşekkürler <3.”


Zendaya, 2023 Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali Performansı

Zendaya, "Çocukken canlı performans sergilemeye dair kötü anılarım var" diye devam etti ancak "bundan sonsuza kadar kaçamayacağını" söyledi.

"Eğer doğru zamanlama gelirse ve gelir diye düşünüyorum; çünkü bunu kendim için yaratmayı seviyorum. Ama bir an olsaydı belki de küçük bir şeyler ortaya koyardım" diye dalga geçti. “Çıldırmayın! Bakalım ama belki bir gün."
Henüz bilmeyenler ve dinlemeyenler için Zendaya'nın ilk şarkısını buraya bırakıyoruz.
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.