ZOE KRAVITZ VE KARL GLUSMAN AYRILDI

2021’in ilk boşanan çifti…

Zoe Kravitz, iki seneden kısa bir süredir evli olduğu Kral Glusman ile ayrılık kararı aldı. People dergisinin ulaştığı dava kayıtlarına göre Kravitz, 23 Aralık’ta Glusman’dan ayrılmak için mahkemeye başvurdu. Kravitz’in temsilcisi ayrılığı doğrularken, çift 18 aylık evliliklerinin ardından boşanma kararı aldı. 


İlk olarak Ekim 2016’da ilişkiye başlayan Kravitz ve Glusman, üç sene sonra Lenny Kravitz’in Paris’teki evinde evlenmişlerdi. Geçtiğimiz yaz, Instagram üzerinden evliliklerinin birinci yılını kutlayan Zoe, “Bir sene,” diyerek düğün töreninden siyah beyaz bir fotoğraf paylaşmıştı. Aynı şekilde Karl Glusman da Instagram üzerinden, “Bir sene. Beklediğimiz bir yıl değildi… Ama bunu atlatabilirsek, her şeyin üstesinden gelebiliriz. Seni seviyorum. Her şeyden çok. Sen benim en yakın arkadaşımsın. Beni güldürüyorsun ve kalbimi eritiyorsun. Tuhaf hareketlerime katlanıyorsun ve gelişmem için yardımcı oluyorsun. Bu yüzden seni seviyorum. Ve ölene kadar senin için her şeyi yapmaya hazırım. Hadi şimdi dünyayı kurtaralım” diyerek bir paylaşım yapmıştı. 

Geçtiğimiz Mayıs ayında Dax Shepard’ın ‘Armchair Expert’ adlı podcast yayınına katılan Zoe, Karl ile evlilikleri hakkında konuşmuştu. Tanıştıkları andan itibaren Karl’ı ömrü boyunca tanıyormuş gibi hissettiğini söyleyen Zoe, “Karl, tanıdığım en nazik insanlardan biri. Tanıdığım en dürüst insanlardan biri ve öyle olmasa da onu çocukluğumdan beri tanıyormuş gibi hissediyorum. Sanki birbirimizi uzun bir süredir tanıyormuş gibi bir bağımız var, sanki hep birlikte yaşamışız gibi. Hiç yabancı bir his değil. Geçmişimiz varmış gibi hissediyorum” demişti.