16-22 AĞUSTOS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Venüs Terazi burcuna ilerleyerek ilişkileri rahatlatıyor, ortaklıkların önünü açıyor. Hafta Kova burcunda dolunayla son buluyor.

Bu hafta özellikle ilişkiler adına olumlu gelişmeler var. Venüs’ün yönetici olduğu Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte denge, uyum, eşitlik yönünden ilişkileri rahatlatan gelişmeler bekleyebiliriz. Venüs’ün Terazi burcundaki yönetici ve güçlü konumu özellikle Terazi, İkizler, Kova burçlarıyla Oğlak, Yengeç ve Koç’lar açısından olumlu olabilir. Bir ay sürecek olan bu transit evlilik, ortaklık, birliktelik konularına hız kazandırabilir.

Hafta Kova burcunda yaşayacağımız dolunayla son buluyor. İlginç bir şekilde bu yıl üst üste iki kez Kova burcunda dolunay yaşıyoruz. Bu dolunay sosyal ilişkilerimizde, yaklaşımlarımızda farkındalık getirirken dolunaya etki eden Jüpiter iyimser ve pozitif bir tutum içinde olmamızı kolaylaştırabilir. Bu hafta iletişim açısından da hareketli günlere işaret ediyor, sürpriz haberler, sürpriz rastlantı ve tanışmaları beraberinde getirebilir.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.