19-25 ARALIK HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Bu hafta Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerliyor. Ardından Güneş Oğlak burcundaki seyrine başlıyor ve bu burçta bir yeni ay gerçekleşiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 19 Aralık 2022
19-25 ARALIK HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Yılın son haftalarına ilerlerken gökyüzü hareketleniyor. Zira geçici bir süreliğine Balık burcunda ilerleyen Jüpiter yeniden Koç’a geçiyor. Bu geçişle birlikte yeniden ilkleri yaşayacağımız bir döneme de ilerliyoruz. Zodyağın birinci burcu olan Koç burcundaki Jüpiter içimizdeki öncü, girişimci, mücadeleci yönü yeniden ortaya çıkarabilir. Sakin, dingin, mülayim halimizi bir kenara bırakıp isteklerimiz konusunda ısrarcı olabiliriz.

21 Aralık’taki Kış gündönümü ve en uzun gecenin ardından, 22 Aralık’ta Güneş burç değiştirerek Oğlak’taki seyrine başlıyor. Bu geçişle birlikte Oğlak burcunun gökyüzündeki ağırlığı daha da artıyor. Görev ve sorumluluklar önem kazanabilir, ciddiyet artabilir, iş, çalışma ve kariyer odaklı olabiliriz. Hedef ve planlarımızı belirlemek için doğru bir zaman olabilir. Yeni yıla girmeden önümüzdeki yılın bir planını, tablosunu çizebilir, önümüze koyabiliriz.

23 Aralık’ta ise Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yeni iş, görev ve sorumlulukları gündeme getirirken yeni ayın Jüpiter ile olan sert açısı öncelikleri belirlememiz gerektiğinin altını çizebilir. Pek çok konuda hevesli, istekli, girgin yanlarımız ortaya çıkarken; belirli sınır, çerçeve ve kurallara da uymak zorunda olabiliriz.Haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.