2024’te Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yılda ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında yaşamınıza yeni bir sayfa açabileceğiniz bir sürece girebilirsiniz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

2024’te Plüton’un yeni yeri olan Kova’ya ilerlemesi yaşamınızda dönüştürücü etkileri ilişkiler üzerinden başlatıyor. Yaklaşık 20 yıl kadar sürecek olan bu yeni dönem yaşamınızı dönüştürecek ilişkileri beraberinde getirirken inatçı olduğunuz noktalarda yumuşamanız kaçınılmaz olabilir. Hayatın siyah ve beyazlardan ibaret olmadığını, grilerde de yol almak gerekebileceğini gösteren bir yıl başlıyor. Bunu kabullenmeye ve uyum ve adaptasyon gücünüzü test etmeye başlayabilirsiniz.

25 Mayıs’a kadar konumunuz ve statünüzü etkileyen çalkantılar ve drama devam ediyor. Bu süreçte şans da yanınızda ancak kontrolünüz dışı gelişebilecek bir dolu olayı da yönetmeniz gerek. Ortak maddi konularda ve paylaşımlarda daha gerçekçi ve yapıcı olabilirsiniz. Bu alanda gözünüz açılıyor. Sizden beklenen maddi desteği kısıtlayabilirsiniz daha eli sıkı davranabilirsiniz.

8 Nisan’daki Güneş tutulması kâşif ve maceracı yönünüzü tetikleyebilir, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı yeni başlangıçlar getirebilir. 2 Ekim’de ise yakın çevrenizdeki gelişmeler dikkat çekici olabilir. Yeni yıl çok şey öğrenebileceğiniz, kişisel gelişiminize katkıda bulunacak bir yıl olabilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Yeni yılda ilişkiler alanınızı dönüştürecek etkiler başlıyor. Özellikle bu alanda monotonluk ve tekdüzelikten sıkıldıysanız ya da atmak istediğiniz adımları bir türlü atamadıysanız bunları yapmanızı sağlayacak etkiler başlıyor. 2 Haziran bu açıdan önemli bir tarih olabilir. 25 Mayıs’tan sonra sosyal yaşamınızı zenginleştirecek olan Jüpiter sosyal çevrenizden pek çok yeni insanla tanışmanızı sağlarken ilişkileri yeniden keşfedebilirsiniz. 16 Şubat-11 Mart, 11 Temmuz-4 Ağustos, 17 Ekim-11 Kasım aşktan ve ilişkilerden yana şanslı olabileceğiniz tarihler.

2024’te İş ve Para


İş hayatınız ve kariyeriniz açısından 25 Mayıs’a kadar olan dönem avantaj ve desteklerle dolu olabilir, bunları değerlendirmelisiniz. Özellikle sizi destekleyen yönetici veya otorite konumunda kişiler sayesinde şansınızı artırabilirsiniz. Ancak gereksiz risklerden ya da riskli olabilecek ani atılımlardan uzak durmaya bakmalısınız. Ortak iş ve yatırımları artık daha iyi yönetebileceğiniz bir konumdasınız. Kariyerinize odaklanabilir ve bu alanda yükseliş sağlayabilirsiniz. 11 Mart-5 Nisan, 4-29 Ağustos arası dönemlerde maddi fırsatları değerlendirebilirsiniz. 9 Haziran-20 Temmuz arasındaki süreci kariyeriniz ve hedef ve planlarınız açısından iyi yönetmelisiniz. 3 Kasım’dan sonra enerjik ve çalışkan olabilirsiniz.

2024’te Sağlık

Ruhsal yönden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 2023’te başlattığınız yapıcı süreci bu yıl da sürdürüyorsunuz ve terapötik ve psikolojik süreçleri artık daha iyi yönetebilirsiniz. 20 Ocak sonrasında kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Hastalık ve rahatsızlıklar hakkında artık çok şey öğrenmiş durumdasınız, en çok da sizi öldürmeyenin güçlendirdiğini biliyorsunuz. 4 Eylül-3 Kasım arasında görünmez tehlikelere karşı dikkatli olmalı bağışıklığınızı güçlü tutmalısınız. 3 Kasım sonrasında enerjinizi çok daha iyi ve yerinde kullanmanız gereken bir döneme ilerliyorsunuz. 6 Aralık’tan itibaren ise fiziksel olarak kendinizi korumanız gerekiyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.