28 MART – 3 NİSAN HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Koç burcunda gerçekleşen yeni ay iletişim, haberleşme ve eğitimle ilgili konularda yepyeni başlangıçlara dikkat çekebilir.

Haftaya başlarken Ay Kova burcunda ilerliyor ve sosyal bir gündeme dikkat çekiyor. Arkadaş fikirlerine ihtiyaç duyabiliriz. Ardından yeni ay öncesinde ışığını iyice yitirmeye başlayan ve Balık burcunda ilerleyen Ay biraz dağınık, loş, sisli bir hava yaratabilir. Bu süreçte hayatı biraz akışına bırakmak, eldeki işleri toparlamak, dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmek yerinde olabilir.  Ay’ın iyice karanlıkta olduğu bu günlerde biraz daha temkinli, sabırlı hareket etmekte fayda var.

1 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşen yeni ay Merkür ve Kiron’la kavuşum halinde. Koç burcundaki her yeni ay gibi bu yeni ay da taze başlangıçlara işaret ediyor. İlklerin zamanı olabilir. Bir konuda atılan ilk adım, ilk konuşma, ilk görüşme, ilk bağlantı gibi. Merkür yepyeni bir eğitimin kapısını aralayabilir. Yeni bir haber getirebilir. Kiron ile kavuşan yeni ay özgüvenle ve özdeğerle ilgili yaralarımızı sarmamıza yardımcı olabilir.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.