5-11 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Venüs Başak burcuna ilerliyor, Merkür retrosu başlıyor ve Balık burcunda bir dolunay meydana geliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 05 Eylül 2022
5-11 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

5 Eylül’den itibaren aşk, ilişkiler gezegeni Venüs Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde aşk ve ilişkiler açısından hassas durumlar ortaya çıkabilir, aşk bir alışveriş dengesine ulaşmaya çalışabilir. Emekçi aşklar, ilişkiler kazançlı çıkabilir. İlişkilerde karşılıklı hizmet beklentisi artabilir.

Merkür retrosu 10 Eylül’de Terazi burcunda başlıyor. Merkür 23 Eylül’e kadar Terazi burcunda geri giderken bu dönem ikili bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında bir yeniden değerlendirme ve gözden geçirme zamanı olabilir. Geçmiş konular yeniden gündeme gelebilir. Anlaşma, uzlaşma gerektiren konular üzerinden geçilirken, iletişim kopuklukları ve yanlış anlamalar konuları sürüncemede bırakabilir. 23 Eylül’den itibaren yine Başak burcunda devam eden Merkür retrosu 2 Ekim’de son buluyor. 23 Eylül sonrasında Merkür giderken ince detaylara, hesap hatalarına daha çok dikkat etmeliyiz. Haberleşme aksayabilir, teknolojik araçlarla aramız çok iyi olmayabilir. Açık, net düşünen kafalar bile bu dönemde oldukça karışabilir, konsantrasyon güçlükleri ortaya çıkabilir.

Merkür’ün egemen olduğu değişken burç ağırlıklı gökyüzünde haftayı bitirmeden 10 Eylül’de bir başka değişken burç olan Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor. Havalar gibi bu dönem de astrolojik yönden oldukça değişken olabilir. Bu durum adaptasyon gücümüzü sınarken farklı veya umulmadık gelişmelerle karşı karşıya gelebiliriz. Hemen her duruma hazırlıklı olmak ve çok çabuk esnek davranmak gerekebilir. Balık burcunda dolunay vazgeçmemiz ve geride bırakmamız gerekenleri bize hatırlatan bir dolunay olabilir. Bu sıkıca tutunduğumuz bir kişi, konum veya durum olabilir. Gökyüzü inatçılığımızı ve kararlılığımızı test edebilir, ne kadar kırılgan ya da ne kadar sağlam olduğumuzu gösterebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.