6-12 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta 7 Eylül’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Uranüs’ten olumlu bir görünüm alan yeni ay ani ve hızlı bir yeniliği veya değişikliği beraberinde getirebilir.

Güneş’in ışık ve sıcaklığıyla pırıl pırıl parladığı Aslan döneminin ardından gelen Başak toprak elementinin ağırlığını, gerçekliğini, somutluğunu, katılığını ve sertliğini getirir. İşleri yeniden ele alma, üretken, verimli, pratik, iş bitirici olma zamanıdır. 7 Eylül’de gerçekleşen yeni ay toparlamamız gereken işlere, detaylara, verimliliğe vurgu yapıyor. Bu yeni ayla unuttuğumuz ya da ihmal ettiğimiz bir işi, detayı, konuyu tamamlayabiliriz. Eksikleri, noksan kalanı gidermek üzere adım atabiliriz. Sağlık, beslenme, gündelik rutinlerle ilgili yeni adımlar atabilir, başlangıçlar yapabiliriz. Uranüs’ten direk bir açı alan yeni ay ani, sürpriz gelişen konulara, gelişmelere işaret edebilir. Başlangıçlar yönünde hızlı, çevik hareket etmemizi sağlayabilir. Somut ve gerçekçi adımlar atma yönünde sandığımızdan daha az zorlanabiliriz, kendiliğinden, hızla veya otomatik gelişen olaylar işlerimizi kolaylaştırabilir.

Haftanın bir diğer gelişmesi ise yeni ayın ardından Venüs’ün burç değiştirmesi ve Akrep burcuna ilerlemesi. Hafta sonundan itibaren ilişkiler ve aşktaki ılıman ortam yerini şüphe, çekişme, ısrar gibi karşılıklı uyumu sarsacak çatışmalı durumlara bırakabilir. Venüs Akrep burcunda zayıf konumdayken dengeleri ve ilişkileri korumak adına daha fazla mücadele vermek gerekebilir, ilişkilerin kaderini derin ve çetrefilli güç oyunları belirleyebilir.

Haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.