AKREP BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu akrep ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede akrep burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 06 Aralık 2022
AKREP BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Akrep Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Burçlar kuşağının sabit, kararlı, ne istediğini bilen, her türlü yanlışı, kusuru düzeltme konusunda inatçı, mücadeleci burcu Akrep için beğenmek, sevmek, anlaşmak pek kolay değildir. Sevdiği için hemen her şeyden vazgeçebilir, her şeyini verebilir ama anlaştığı o özel insanı bulmak kumun içinde iğne aramaktan zordur.

AKREP BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. BOĞA BURCU

Akrep’in bu yorucu yolculuğunu sağladığı güvenli topraklar ile en iyi dengeleyen Boğa’dan başkası değildir. Akrep’in yorulan kalbini yumuşak, rahat ve huzurlu yanlarıyla destekler ve dengeler

2. YENGEÇ BURCU

Akrep’in anlaştıklarının ikinci sırasına yine benzer yönleriyle Yengeç burcunu koyabiliriz. Bu burcun şefkatli, anlayışlı, merhametli, sarıp sarmalayan yönleri Akrep’in zorlu yolculuğunun açtığı yaraları iyileştirebilir.

3. BAŞAK BURCU

Benzer şekilde hassas şifacı Başak’lar Akrep’lere iyi gelebilir, üstelik detayları gözden kaçırmayan yönleri onlara yolunda gitmeyen her şeyi düzeltme yolunda ışık olabilir.

AKREP BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. İKİZLER BURCU

Akrep’in anlaşamadıklarının ilk sırasına kendileri kadar derin olmayan, her şeyi olduğu anda olduğu kadar algılayan, tepki verip hemen geçen İkizler’i koyabiliriz.

2. TERAZİ BURCU

Ardından denge ve eşitliğe takılan, aklın, mantığın peşinde duyguların derinine inemeyen Terazi’leri koyabiliriz.

3. KOÇ BURCU

Son olarak Koç’lar fazla girişken, direkt, dolaysız ve hızla aksiyon alan taraflarıyla Akrep’ler için oldukça yorucu olabilirler.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.